O Omdat eeri bepaalde speler van Oostrum door z'n voortdurende aanmerkingen op de leiding, de irritatie van de scheidsrechter op z'n hals haalde werd hij onder de rust in algemeen overleg gewisseld. Na de rust kwam TOP al snel op 1-1, hoe dat gebeurd is weet ik niet, want ik zat onder de douche. Gewassen en de mond gespoeld kon ik 10 minuten in de 2e helft de pen weer op pakken en het was weer Oostrum dat de strijd dikteerde. Maar door te zwakke individuele akties(waar dit nodig was) kon Oos trum geen voorsprong nemen. Dit leek echter wel te gebeuren toen Ton Kessels op 14 meter voor het doel onderuit geschopt werd, maar tot ieders verbazing leverde dit echter alleen een vrije trap op zo'n 16 meter voor het doel, plus een officiële waarschuwing voor Ton wegens aanmerkingen op de leiding. De vrije trap, genomen door René van Lieshout werd door de doelman nog net tot corner verwerkt. Even later kreeg Ton toch nog de kans om zich te revangeren en hij twijfelde dan ook geen moment en knalde meteen raak; 1-2. Het laatste kwartier van de wedstrijd stond in het teken van de rode "P" maar de achterste linie had de touwtjes goed in handen zodat de eerste punten voor Oostrum 5 gehandhaafd bleven. Overigens blijf ik bij mijn mening het was "hands" maar ja ook met een scheidsrechter verschil ik wel eens van mening. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DrsG. Vijfje BOWLING BOND VENRAY UITSLAGEN HUISLEAGUE Maandag Franssen Keukens Close Encounters Magic Line Pinhunters - Altijd Raak - Pinfall Wizzard - S.V.C.B. - Fall Down 4-0 3-1 1-3 1-3 Dinsdag Club Up Red Arrows Spares Returns - Hustlers - Bowling Bistro Venray - Oud Meerlo - Strikers 1-3 3-1 0-4 3-1 15

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15