Ook onze andere deelnemers toonden deze middag een enorme strijdlust, wat zeer zeker voor de volgende wedstrijd ten goede komt P.S. De trainingen blijven op woensdag van 15.30 - 16.30 uur. Bij slechte weersomstandigheden op woensdag trainen we de daar op volgende zaterdag van 14.00 - 15.00 uur. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN -_SNA Het heeft de afgelopen week wat tegen gezeten. Dat geldt niet voor het derde team. Daar kwam wel een goede overwinning uit. Op de een of andere manier heeft teamleider Sjaak Cornelissen goed de wind er onder. Uitslag:SNA 3 - 0G0 5: 7 - 2 Theo v.d. Venne won met een gemiddelde van 1.433. Sjaak Cornelissen met 1.212 Jo Cremers met 1.818 Marcel Derks verloor met toch 1.157. Laten we hopen dat het derde team zo door blijft gaan. Het tweede team kwakkelt maar wat. Ik ben zelf maar weer gaan trainen. Het niveau moet omhoog. We verloren met 9-0 tegen 0G0 III in Overloon. Het zat Sraar Vermeulen niet mee wegens z'n griep. Proestend en hoestend stond hij aan het biljard. Wim Kleuskens had een mooi gemiddel de (2.31) maar won evenmin als Harry Daniels en ondergetekende. Gezellig was het wel en in het mooie lokaal van 0G0 werd op de tweede tafel erg mooi gespeeld. Tenslotte het eerste team. Tegen Leunen '67 gingen ze eraan (7-0). Harry Lenssen was er bijna. 6 Caramboles tekort en een mooie serie van 34. Huub Reijnders en Jo de Beer draaiden nog niet lekker. Misschien zat de kermis ze toch nog een beetje in de benen. Tussen twee haakjes. Denk aan 6 oktober. Dan gaan we met de in- validenbond golfen bij Vlakwater. Kom erbij, het wordt weer ge zellig! Wel, veel succes deze week. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17