SPORTVERENIGING „OOSTRUM" niet in, wat bij de tegenpartij wel lukte. Oostrum heeft de he le wedstrijd door goede kansen gehad. Zo kreeg Ton Kessels on verwacht weliswaar, de bal vrij voor de goal achter zich maar zijn hakbeweging miste niet alleen doel maar ook de bal (com mentaar van Ton: het veld was te glad om te draaien vandaar die hakbeweging)Zijn broer daarentegen raakte de bal wel maar zijn kopbal en zijn achterwaartse koprol plus schot (in het Duits hebben ze daar een mooiere naam voor) gingen beide naast. Ysselsteyn had meer geluk want op een hoge bal over de verdedi ging heen kwamen 2 spelers vrij voor onze doelman Peter Koop mans (prachtig in het nieuw) en tekenden voor de 1-0 voorsprong. Ook na de rust verzuimde Oostrum de stand gelijk te trekken of zelfs op voorsprong te komen maar ditmaal was het Jan Custers, die een mooie kans geblokkeerd zag door de Ysselsteynse doel-' man. En toen Ton Kessels door 2 spelers in de boterham werd genomen, verzuimde de Ysselsteynse scheidsrechter de bal op de stip te leggen, hoewel dit een terechte beslissing zou zijn ge weest. Nadat 2 spelers van Ysselsteyn al tevergeefs vrij voor onze goalie hadden getracht de voorsprong te vergroten, lukte het uiteindelijk toch om nog 2 maal te scoren. Oostrum bleef het proberen maar ook de afstandsschoten van o.a. René van Lieshout en Henk Claessens, werden gestopt zodat de eindstand 3-0 bleef. Nog een paar van zulke wedstrijden en de naam van de verzamelbundel wordt van G.R.A.P. veranderd in: De Rare Adembenemende Meedogenloze Afstraffingen. Overigens ben ik van mening, dat de huidige Oostrumse veteranen nog even stand moeten houden want als het zo door blijft gaan gooit S.V.O. een heel elftal, met reserves, in de reclame. Maar ja, ook veteranen verschillen. DrsG. Vijfje. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. Oostrum afd.: Tennis EINDTOERNOOI_30_SEPTEMBER 1984 Het aantal deelnemers aan het eindtournooi bedraagt 48. Er is een indeling in drie groepen gemaakt. Elke groep bestaat uit 8 dubbels. Alle wedstrijden worden op zondag 30 september ge speeldEr is geprobeerd om de 2 te spelen wedstrijden niet ver uiteen te plaatsen. Dit is echter niet in alle gevallen lukt 13 Kx

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13