redelijk lukte. Het was Marcel Derks die een keer goed alleen doorging maar op een niet helemaal korrekte manier werd afge stopt. Na de thee en de woorden van de trainer, dat het nog iets feller moest, begon de 2e helft wat rommelig maar naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Oostrum weer de kansen. Zo was het in de 20e minuut dan ook eindelijk raak. Het was Toon Fleurkens die na een goed schot van Ger Draaisma de terugkomende bal van de keeper in het net schoot doch het was de zwak leidende scheidsrechter die meende, dat hij vanaf de middenlijn buiten spel had gezien en keurde het doelpunt af. In de 25e minuut was het echt raak en was het Ger Draaisma, die een goed genomen hoekschop door Gerrit Broeren meteen links inschoot, 1-0. Dat Oostrum meer wilde was duidelijk en de gebroeders Broeren (Gerrit en Ton) dachten er net zo over. Na een goed een-twee samen, was het Ton, die zijn schot nog net aangeraakt door de keeper, naast zag gaan. In de 35e minuut was het weer Fleurkens die na een voorzet de bal tussen keeper en laatste man in het net tilde, 2-0. Het rondje van de jarige aanvoerder en de be schuit met muisjes, smaakte extra goed door de overwinning en kunnen we volgende week iets geruster beginnen aan de thuiswed strijd tegen Venray 7. Tot dan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_3_-_GRIENDTSVEEN 22-1 (1-1) Het was nog vroeg in de avond (reeds zaterdag gespeeld) toen de eerste voetbalfans bezit namen van het S.V.O.-complex om de nog puntloze Oostrum 3 te zien aantreden tegen Griendtsveen 2. Beide ploegen gingen furieus van start. Griendtsveen met hun bekende "kick and rush" voetbal, Oostrum wat meer bekeken. Al na 23 minuten spelen konden de fans al juichen, Herman Jeuken lanceerde B. de Little... onze topscorer stelde ons niet te leur en kogelde 1-0 in de touwen. Oostrum ging toen wat onge concentreerder voetballen, zelfs tot uitverdedigen kwamen de rood-witten niet. Het was ook Griendtsveen die in deze chaos wist te scoren met een mooie lob over Pieter heen, 1—1. Tevens ruststand. Na rust wist Oostrum zich goed te herstellen, de ingevallen Piet van Dijk zag zijn kopbal door een verdedi ger met de hand van de lijn gehaald, penalty. Onze imponerende libero, aanvoerder, tevens penalty-specialist, Leo Basten werd naar voren geschoven om het karwei te klaren. Helaas, de aan zijn ribben gekwetste L.B. schoot tegen de dwarsligger. Oostrum kreeg na deze tegenslag toch de betere kansen. Een vlot opgezette aanval werd door P. v. Dijk schitterend (gestift) over de uitlopende keeper, 2-1. In de resterende 25 minuten wisten beide ploegen niet meer te scoren, zodat we tevreden richting spelershome konden sjokken voor een verdiende (deze 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11