vriendschap door somenwerking huis was gerend (en dat kunnen die van Arts) om haar zus te fe liciteren. Zij was natuurlijk ook echt benieuwd hoe de baby er uit zou zien en wilde zelf in de couveuse-afdeling gaan ontdek ken of zij, zonder naar de naam te kijken, AUKE uit al die an dere baby's er uit kon halen. Dat lukt niet. Maar zij stond wel vol bewondering voor een baby met zwart haar, een geweldig mooi kind, een schat van een kind, maar dat zou... en laat nu de verpleegster zeggen: "Dat is nu AUKE, het dochtertje van Trudy en Jan Reijnders". Ik denk dat er in de ouders heel wat omgaat wat niet onder woorden te brengen is als zij zich voor het eerst vader en moeder mogen noemen en hun kindje, hun eer ste kindje, in de armen mogen nemen; zo iets van: o God, wat een ogenblik, wat een gewaarwording, een levend, wonderlijk we zentje, leven, leven van ons, ons kind, de vrucht van onze liefde, een onbetaalbaar geschenk. Trudy en Jan zijn dan ook overgelukkig met hun kind, en God dankbaar voor dit geschenk. Trudy en Jan, van harte proficiat met jullie eerste kind en dochter: AUKE. Moge zij veel zon uitstralen in jullie nieuwe home en samen met jullie een heerlijke, gelukkige toekomst te gemoet gaan. Ook wij roepen AUKE een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap met onze beste wensen voor de toekomst. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Beste leden, Op woensdag 26 september a.s. houden we weer onze jaarvergade ring. De vergadering begint om 20.00 uur in het zaaltje van het gemeenschapshuis. We verwachten jullie allemaal want we hebben enkele belangrijke punten op de agenda staan. Groetjes en tot ziens. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D_A: 22 sept. Jeugdsoos. 25 sept. Huidverzorging van top tot teen door M. Beerkens O.V.B. 27 sept. Jaarvergadering S.V.O. afd. voetbal. 30 sept. Van 3-5 uur tienersoos. 8 buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8