ge en alle hoop was nog gevestigd op de kundigheid en de inzet van de doktoren van het Radboudziekenhuis te Nijmegen. Het staat er allemaal zo fijn en intens gelukkig weergegeven op het geboorte-(thuiskomst)kaartjedat ik dezer dagen ontving. "Ik was heel klein en o zo teer, maar wel heel flink en dapper, zo groeide ik elke dag een beetje, 13 weken te vroeg werd ik geboren, wie had durven dromen dat ik op 15 september thuis zou komen". En 15 september is LOES eindelijk thuisgekomen bij haar papa en mama en haar twee broertjes Jeroen en Arno. En geloof maar dat zij niet alleen hun huis maar ook hun hart wijd hebben opengesteld voor LOES toen zij haar voorgoed in hun midden moch ten hebben, thuis bij hen. Hun droom, hun verlangen, hun vurige wens, een derde kind, werd werkelijkheid en een heerlijke werkelijkheid, eerst alle hoop bijna de bodem ingeslagen en nu die heerlijke schat thuis en gezond. Zijn echte ouders vanzelfsprekend God dankbaar voor een hemels geschenk, André en Hennie zullen niet weten hie zij God moeten bedanken nu hun kind voor hen behouden bleef. Iedere dag dat we leven is een rijkdom, een onbetaalbaar ge schenk; en eigenlijk zouden we God iedere dag daarvoor dankbaar moeten zijn. Natuurlijk zijn André en Hennie ook de doktoren van het ziekenhuis geweldig dankbaar dat zij zich helemaal inge zet hebben voor het behoud van dit kleine, jonge leven. En LOES kan er zeker van zijn dat zij ook thuis met alle warmte en lief de omring zal worden. André en Hennie, van harte proficiat met de blijde "thuiskomst" van jullie derde kind, van jullie doch ter LOES. Moge de inspanningen en de donkere dagen nu voorgoed plaatsmaken voor ontspanning, vreugde en zonnige dagen en jaren. Wij roepen LOES ook een hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap; onze beste wensen vergezellen je op je verdere levensweg. Uw pastoor. EEN_WELK°M_EN_MOOI GESCHENK Iets moois krijg je meestal niet voor niets; ofwel je hebt er mooi voor betaald, ofwel het heeft heel wat van je gevraagd, je moest er veel voor over hebben: offers, inspanning en spannin gen. Maar daardoor wordt zon geschenk dan ook des te mooier, des te kostbaarder voor je. Trudy en Jan Reijnders van de Ooster Thienweg 16, hebben dan ook geweten dat een kind niet zo maar uit de lucht komt vallen. Ze hebben zich heel wat moeten ont zeggen, lange tijd in spanning geleefd en Trudy had zich de be valling waarschijnlijk wel iets anders voorgesteld. Maar ze heb ben er dan ook iets heel moois voor teruggekregen: een schat van een kind: een dochtertje AUKEIk hoorde dat een zus van Trudy, na het goede blijde nieuws, onmiddellijk naar het zieken- 7

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7