OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING X Cursus emancipatie. Deze wordt 8, 9 en 10 oktober in Heeze gegeven. Kosten zijn 25,en het reisgeld. Overnachtingen worden door de K.P.N. betaald X Cursus algemene vorming voor agrarische vrouwen. Cursus start op 18 september, dus dinsdagsmiddags in zaal Martens in Leunen. X Cursus kalver opfok en pluimvee houden. Verder bestaat er de gelegenheid om deel te nemen aan een zwem- cursus die door de afdeling Oirlo wordt georganiseerd. Deze be staat uit 12 zwemlessen in gemeentebad in Venray. Kosten 104,Tijdstip: vrijdagsavonds van 20.00 - 21.00 uur. Te starten in januari 1985. Voor opgeven of informatie over de cursussen, tel. 86757. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAG VOOR ALLEENSTAANDEN 10.00 uur 1100 uur Op donderdag 11 oktober a.s. wordt weer de dag voor alleenstaan den gehouden in de Oranjerie te Roermond. Het thema van deze dag is: "Samen Onderweg". Het programma ziet er als volgt uit: 9.30 - 10.00 uur: Aanmelding en ontvangst met koffie. Eucharistieviering door aalmoezenier J. Peters m.m.v. een koortje uit de zaal. Opening door mevr. C.v.d. Velden-Tellers voorz. V.N.K.V.L. 11.15 uur: Inleiding door de heer J.A. Roelevelt, maat schappelijk werker. Hij zal problemen van al lerlei aard bespreken, waarmee alleenstaanden in de praktijk gekonfronteerd kunnen worden. Verder zal aandacht besteed worden aan het doel van het maatschappelijk werk en welke hulp men daarvan kan verwachten. Lunch. Tijdens de lunch zullen briefjes wor den uitgereikt, waarop men vragen kan stellen betreffende het thema, indien men dit niet mondeling wil doen. 2 12.30 uur

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2