4. Jeugdtraining 5. Vergadering kerkdorp. Toernooi-jeugd 6. Accommodatie. Notulen vorige vergadering: - Verven speeltoestellen: is nog niet gebeurd, voorstel om dit a.s. zaterdag te doen. Hiermee gaan de desbetreffende perso nen akkoord. - Bezems: zijn nog niet verwijderd. Het speciale rooster wat G. Wilms bedoelde vervalt omdat het een los rooster betrof wat moeilijk was vast te zetten. Gedacht wordt nu aan een rubber mat. J. Raedts zal dit bekijken. - Jeugdtoernooide complimenten voor de jeugdcommissie voor de prima organisatie. - Ingekomen stukken: advies sporttrofeeënter kennisgeving aangenomen. Receptie 25-jarig jubileum Hr. Pluk. J. Raedts gaat namens tennisclub. AGENDA 1. Pyramide-competitiehier zal waarschijnlijk wel enige kri tiek op komen op de jaarvergadering. - Tijdsduur van een uur voor 2 sets is te kort. - Er zijn leden bijdie uitgedaagd worden en dan zeggen dat ze niet kunnen. Afwachten tot de jaarvergadering en dan alles op een rijtje zetten. Eventueel zelf alvast van tevoren een voorstel ont wikkelen 2. Huisvrouwentoernooi: op veler verzoek stelde G. Wilms voor om in de herfst nogmaals een huisvrouwentoernooi te organi seren. Hiermee ging iedereen akkoord. G. Wilms zal zorgen voor publicatie in Oostrum's Weekblad. 3. Fietsenrekken: komt ter sprake bij accommodatie. 4. Jeugdtraining: voor de vakantie is gestart met een vorm van training of oefeningen op zaterdag. De jeugdleden die daar aan hebben meegedaan vonden het erg leuk. De opkomst was dan ook prima. Om deze redenen wil de jeugdcommissie nog een aan tal zaterdagen wat oefenstof geven en wel op 1 - 8 - 15 - 22 september. Eventueel in het weekend van 22 september het eindtoernooi voor de jeugd. Eindtoernooi senioren op 30 sep- ber. Hierover even kontakt opnemen in verband met trainingen op zaterdag 5. Vergadering kerkdorpen comm.Suggesties - midwinter-tourmooi - jeugduitwisseling Even afwachten, maar wel vast 'n keer vergadeien met de jeugd-comm. van de kerkdorpen. Misschien het eind-tournooi 18

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 18