na drong Oostrum sterk aan wat resulteerde in een schitterende lob van Bert de Little, die eveneens uitstekend gestopt werd door de goed keepende Meerlo-goalieToch wisten we vlak voor rust te scoren, de schrijver van dit stukje onzin werd in de tang genomen? Penalty! Het was good old Leo Basten, die de ge- disoriënteerde keeper de verkeerde ekke heenstuurde (1-1). Tevens ruststand. Na rust, c.a. 60e minuut, kreeg Meerlo een penalty kado, die onhoudbaar achter Pieter verdween (2-1). Oostrum ging op jacht naar de gelijkmaker maar zoals zo vaak in topwedstrijden (herinnert U zich nog F.C. Kickinghausen - Real Maflip) was het Lucky Meerlo die scoorde, onze voorstopper P. Janssen (W.W.) inmiddels A.O.W. werd ongelukkig uitgespeeld evenals Pieter (3-1)Inmiddels was Hênri gewisseld door Bennie Broeren (disciplinair gestraft)Ondanks de marge van 2 goals vocht Oostrum terug, een afgeslagen corner werd weer door B. de Little hard ingeschoten (3-2)Een tiental minuten voor het eindsignaal kreeg Meerlo een vrije trap toegekend. Terwijl Oostrum de muur aan het organiseren was, schoot S. de Koning (wat heeft die man veel in Oostrum geleerd) zuiver in (4-2) Met nog maar een paar minuten te spelen wist Oostrum via een uit één onmogelijke hoek ingeschoten bal van Herman Jeuken, terug te komen (4-3)De stormloop naar voren mocht niet meer baten, met deze stand gingen we richting koude douche en een heerlijke koude pint bij den Gekrulde Snot. P.S.: T.S. beterschap. Bert zag bij zijn lob iedereen op de banken staan, 5, Bobby Schildpad. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SPARTA_9_- 00STRUM_42 -4 Vanaf het beginsignaal werd Sparta door Oostrum onder druk ge zet doch doelpunten leverde dit vooralsnog niet op. Na ongeveer 20 minuten scoorde Sparta zelfs. Wiel, de keeper, kreeg de glad de bal niet onder controle en de Sparta-spits kon alle hoeken uitzoeken, 1-0. Voor de derde keer dit seizoen kregen we te ma ken met een achterstand. Oostrum hervond zich vrij snel en Sparta werd ver teruggedrongen. Toch duurde het een kwartier voordat de stand gelijkgetrokken werd maar toen was het ook me teen met Sparta gebeurd. 1-1 Door Wiel Bovend'eert na goed doorzetten van dezelfde speler. Twee minuten later 1-2 door Joop Bus, na slecht wegwerken van de Sparta-verdedigingvanaf de zestien meter met een lage schuiver. Drie minuten later Bert Linders 1-3 via een strafschop, toegekend na hands in de Sparta verdediging. Rust 1-3. Na rust een hard werkend Oostrum dat echter te veel met werk- voetbal probeerde de score uit te bouwen. Het was overigens ook 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14