Henk (met nieuwe schoenen en Renate) 0-1 op de voet maar de Swolgen-goalie stond (toen al) in de weg. Er werd goed gespeeld en geplaatst maar kansen werden onbenut gelaten (vrije trap, 10 centimeter overde kantine). Ook de vleugels werden niet goed genoeg gebruikt en wanneer dat wel het geval was werd de bal te hoog voorgetrokken. Volgens onze linksback Toon, had den de voorzetten beter op "iets onder de buiknavel-hoogte" moe ten komen. In de tweede helft kwam Swolgen beter in het spel en werd gevaarlijk maar de achterhoede stond redelijk. Oostrum kreeg de bal er echter niet in en moest in de 88e minuut de ogen dicht knijpen toen Swolgen een strafschop misteDoor dit resultaat staan we echter nog steeds bovenaan, dus kom zon dag allen naar Evertsoord (rechts van de Bijlmer) P.S. Ik heb wèl gezien dat de penalty gemist werd anders had ik het natuurlijk niet op kunnen schrijven. "de outpoetser", o—o-o^o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o 00STRUM_2_-_M°NTAGNARDS 30_-_2 Zondagmiddag trad Oostrum 2 aan voor haar eerste thuiswedstrijd tegen Montagnards 3. Na twee nederlagen vonden we dat we de punten nu maar eens thuis moesten houden, wat over de hele wed strijd ook te zien was door de goede inzet van alle spelers. Het was dan ook Oostrum dat in de eerste helft kansen kreeg maar deze niet wist te benutten. De enkele kansen die Montagnards kreeg werden door de achterhoede goed verwerkt. In de tweede helft waren allebei de ploegen gelijk, zodat een puntendeling ook terecht zou zijn geweest doch door een verkeerde beslissing van de scheidsrechter, die overigens de wedstrijd goed leidde, kwam Oostrum door een strafschop op achterstand. Nu moesten we weer aanvallen wat niet meer meeviel na die 0-1 en het was Mon tagnards dat na enkele minuten opnieuw een strafschop kreeg, 0-2. Dat Oostrum in de laatste minuut nog een strafschop miste was dan ook niet meer van belang. Toch menen we met z'n allen dat we op de goede weg zitten door een goede inzet en een hele goede sfeer onderling. De resultaten komen dan ook nog wel. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ^?15kO_2_-_OOSTRuM 34 - 3 (1_-_1) Met 12 zeer gemotiveerde spelers, trainer en nieuwe grensrech ter (S.C.) gingen we afgelopen zondag naar Meerlo 2 op bezoek. Na een goede warming up en een korte taktiekbespreking van Ruud, sjokten we de wei in. In het begin hadden we het sterke Meerlo redelijk onder kontrole. Na 23 minuten was het echter Meerlo, die scoorde, na een klein foutje in de achterhoede (1-0). Hier- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13