22 nov Lezing: Vrouwen in de overgang, L.V.B. 25 nov St. Nicolaasintocht 25 nov Van 3-5 uur tienersoos. nov. WinterwandelingO.V.B. nov Surprise kienen, O.V.B. 1 dec Jeugdsoos. 1 dec Harmonie, oud papier ophalen. 9 dec Van 3-5 uur tienersoos. 11 dec Openbare vergadering werkcomité. 13 dec Harmonie, bestuursvergadering. 15 dec Jeugdsoos. dec Kerstavond, L.V.B. 23 dec Van 3-5 uur tienersoos. 29 dec Jeugdsoos. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PARACHUTISTEN IN OOSTRUM In de week van 17 t/m 21 september hebben de bewoners van Nieuw Spraeland vakantie. In deze week zijn er allerlei aktiviteiten georganiseerd. Eén van die aktiviteiten is een groot voetbal toernooi dat gehouden zal worden op maandagavond 17 september as Bewoners van Spraeland, Maria Roepaan, St. Jozef Heel en het Brabantse Kempenhaege, zullen een onderlinge competitie spelen om uit te maken wie de sterkste is van dit viertal. Rond 19.00 uur zullen, als de weersomstandigheden dit toelaten, 4 of 5 parachutisten springen. Tekst en uitleg wordt gegeven door één van de mensen van de para-club. Hierna zullen de fina le wedstrijden worden gespeeld. Rond 20.00 uur zal er in de na bijheid van de kantine een populair concert worden gegeven door de Harmonie van Oostrum. De bevolking van Oostrum is van harte welkom bij deze aktivi teiten. Het is tevens een zinvolle gelegenheid eens kennis te maken met een stukje aktieve voetbalrekreatie van de bewoners. Het toernooi zal rond 18.15 uur een aanvang nemen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WIE_IS_pE_DUIZENDSTE INSCHRIJVER? Op zondag 16 september a.s. organiseert de Tour en Wielerclub Oostrum haar derde en tevens laatste GEZINSFIETSTOCHT in 1984. Zoals altijd is de organisatie er ook ditmaal in geslaagd een schitterende route uit te zetten, die de deelnemers weer veel 9 00 tH Gezinsfietstocht -

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9