?2ï£Y_YïIaal_door_sport EN spel: de voorop staan. Hay en Henriëtte, van harte proficiat met jul lie tweede zoon, met BOB. Moge hij voor jullie veel vreugde en geluk uitstralen en moge BOB zelf een zonnige en gelukkige toe komst tegemoet gaan. Ook wij roepen BOB een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap en een heel fijn, mooi en ge lukkig leven. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERENIGING_VOOR OUDEREN De Vereniging voor Ouderen zal in samenwerking met het "Open Bejaardenwerk" een nieuwe werkwijze in haar activiteiten gaan opzetten. Het doel hiervan is vooral: 1) Zorgen dat alle ouderen regelmatig met elkaar in contact ko men en zij elkaar tot steun kunnen zijn. 2) Dat zij al hun wensen kenbaar kunnen maken. 3) Dat men kennis kan nemen van de vele activiteiten, die door de ouderen worden beoefend. 4) Dat men kan deelnemen aan die activiteiten waaraan men het meeste plezier heeft. 5) Dat men door sport en spel naar lichaam en geest gezond blijft. Om dit doel te bevorderen wil men één middag per week bij el kaar komen. Bij deze activiteiten is vooral gedacht aan: volksdansen, kaarten, handwerken, biljarten, sjoelen en met el kaar van gedachten wisselen. Dit programma kan men naar eigen keuze verder uitbreiden. De eerste bijeenkomst in dit verband is op donderdag 20 septem ber a.s. in het gemeenschapshuis. Wij beginnen om twee uur en denken tot half zes gezellig bezig te zijn. Wij hopen alle oude ren op deze eerste bijeenkomst te mogen begroeten en wensen hen een prettig samenzijn. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-ö-o-o (Meer_bewegen voor ouderen) In verband met de kermis vallen deze lessen uit. De eerste volksdansles zal zijn op donderdag 20 september in het gemeen schapshuis. De gymnastiekles van 18 september komt ook te ver vallen, deze les zullen we inhalen in de herfstvakantie. Sportieve groeten. Contactpersoon mevr. Maessen. Leiding Netty Jeuken en Hanneke Rutten. 7

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7