21 september a.s. De cursus kost 5,en voor ieder ingebon den boek betaalt U 2,50. Het is de bedoeling dat de cursus door Rector Hoogers op zijn pastorie in 't Veulen gegeven wordt, waardoor U dan zelf het vervoer en de vervoerskosten onderling moet regelen. UITWISSELING De geplande uitwisseling met Wilbertoord in oktober is verzet naar februari 1985. De juiste datum wordt nog bekend gemaakt. VERGADERCURSUS De Volksuniversiteit heeft dit jaar een cursus: "Vrouwen leren vergaderen" op het programma staan. Het doel van deze cursus is: het inzicht en de vaardigheid in het vergaderen te vergroten. Ondermeer wordt gepraat over: - het inhaken op eikaars ideeën, - afdwalen van de discussie, - te veel of te weinig aan het woord, - het opstellen van een goede vergaderagenda enz. Natuurlijk zijn er ook leden van ons die hiervoor belangstelling hebben. In dit geval kunt U zich vóór 21 september opgeven bij één van de bestuursleden. De cursus bestaat uit 6 lessen, start 23 oktober en wordt 2 wekelijks gegeven van 19.30 - 21.30 uur en vindt plaats in Venray in de L.T.S. De onkosten bedragen 36, plus 5,inschrijfkosten. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN O^L_VR0UW_GEB00RTE PAR0CHIE_00STRUM 15 - 23 september 1984 Zaterdag 19.00 uur Gerrit Reintjes (v.w. de O.V.B.) Jan Custers Jan Bernaerts Netje Janssen Hendrina Maria Houwen-Jacobs Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Piet Litjens Overleden ouders Achten-Verdijk Peter Matthias van Mill Mia Claessens-Maas (Jongerenkoor) Zondag 08.30 uur Tot zekere intentie 10.00 uur BEDEVAART VAN 0IRL0 Overleden familie Verrijdt-de Louw Clara Camps-Wolters Jan Loonen (Zangkoor van Oirlo) 5

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5