Woensdag 19 september: repetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: repetitie leerlingen tamboerkorps, van 19.30 - 21.00 uur: repetitie gehele tamboerkorps. Aansluitend aan deze repetitie zal om 21.00 uur een extra groepsrepetitie gehouden worden voor solo- en le klarinet, es- klarinet, fluit, hobo, alt-sax en le cornet. We rekenen er graag op dat de betreffende muzikanten compleet aanwezig zullen zijn. Voor de planning van de extra repetities verwijzen we overigens nog naar het inmiddels aan alle leden verstrekte overzicht. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Onderwerp^ afsluiting Oirloseweg Zoals U mogelijk zult weten zal in de tweede helft van augustus worden begonnen met de aanleg van het fietspad langs de Oirlo seweg. Gelijktijdig met de aanleg van dit rijwielpad zal ook de onoverzichtelijke bocht in de Oirloseweg, tussen Witte Vennen- weg en Pauwweg, worden gestrekt. Hiervoor is het noodzakelijk voor de periode van maandag 10 september tot naar schatting vrijdag 5 oktober de Oirloseweg tussen Hulstweg en Gunhoekweg voor al het verkeer af te sluiten. Gedurende deze periode zijn ook de routes naar Oirlo en het in dustrieterrein De Hulst, vanaf Wanssumseweg via de Witte Vennen- weg en Oirloseweg, afgesloten. Omleidingsroutes zullen met be- 4pn hulp van oranje borden worden aangegeven. Getracht zal worden de afsluiting zo kort mogelijk te laten duren. Voor nadere informatie kunt U kontakt opnemen met de heer J. de Bruijn, van de afdeling civieltechnische werken en verkeer, te lefoon 04780 - 83838, toestel 342. Hoogachtend Burgemeester en wethouders van Venray burgemeester. secretaris. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 raadhuisstraat 1 postbus 500. 5800 AM verray tetefoon 04780 - 83838 teJex 58707 gemeente venray

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3