- Gedachtenwisseling vindt plaats omtrent woningbouw plan Vinkei. - De jaarlijkse Sacramentsprocessie kon dit jaar doorgaan begun stigd door goed weer. Door een misverstand is op terugweg deels een verkeerde route gevolgd. Een woord van dank wordt uitgesproken aan allen, die behulpzaam waren. - Onderwerp van bespreking vormt het concept Beleidsplan Kleine Kernen. Gezien datum van verschijnen wordt de vraag gesteld of discussie nog zinvol is, omdat een aantal zaken achterhaald is. Anderzijds vindt men in rapport toch nog voldoende aankno pingspunten. Indruk bestaat dat de aan Oostrum toegewezen op- vangfunctie deels wordt genegeerd. Een stimulering van Venray- se wijken (Landweert) wordt waargenomen. Dit mag niet gaan ten koste van kerkdorpen. Plaatselijk zal men attent dienen te blijven inzake toewijzing woningbouw, openbaar vervoer, scho len e.d. Gezondheidszorg: Oostrum zou te weinig voorzieningen op dit gebied hebben; een vergelijking wordt gemaakt met Ysselsteyn. Nagegaan zal worden of medicijnen bezorgd kunnen worden. Scholen: het aantal schoolgaande kinderen blijft rede lijk op peil. Verkeer: verbetering aansluiting industrieter rein de Hulst. Veel verkeer gaat door Oostrum. Bij aanleg van R 73 aandacht schenken aan mogelijkheid extra aansluiting via Deurneseweg - Ervaren wordt dat het naambord "Geeststraat" bij pand Versiey en onvoldoende zichtbaar is. Verzoek om hierin verbetering te brengen. - Volgende vergadering: dinsdag 18 september. n-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 13 september: bestuursvergadering in het gemeenschaps huis. Deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. Zondag 16 september: optreden Eikenhofkapel in Meerlo om 16.00 uur. Maandag 17 september: repetitie jeugdorkest van 19.15 - 19.45 uur. Door het grote orkest zal een concert worden verzorgd op het voetbalveld, zoals inmiddels afgesproken is. Bij slecht weer zal dit concert in een nabijgelegen tent gehouden worden. Alle leden van het orkest worden hiervoor om 19.45 uur in uni- MUZIEKVERENIGING cföarmcnie OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2