DAG VOOR ALLEENSTAANDEN 11.00 uur 11.15 uur Op donderdag 11 oktober a.s. wordt weer de dag voor alleenstaan den gehouden in de Oranjerie te Roermond. Het thema van deze dag is: "Samen Onderweg". Het programma ziet er als volgt uit: 9.30 - 10.00 uur: Aanmelding en ontvangst met koffie. 10.00 uur: Eucharistieviering door aalmoezenier J. Peters m.m.v. een koortje uit de zaal. Opening door mevr. C.v.d. Velden-Tellers voorz. V.N.K.V.L. Inleiding door de heer J.A. Roelevelt, maat schappelijk werker. Hij zal problemen van al lerlei aard bespreken, waarmee alleenstaanden in de praktijk gekonfronteerd kunnen worden. Verder zal aandacht besteed worden aan het doel van het maatschappelijk werk en welke hulp men daarvan kan verwachten. 12.30 uur: Lunch. Tijdens de lunch zullen briefjes wor den uitgereikt, waarop men vragen kan stellen betreffende het thema, indien men dit niet mondeling wil doen. Forum o.l.v. mevr. C. v.d. Velden-Tellers. Aan dit forum nemen deel de heer J.A. Roele velt, mogelijk een praktijkmaatschappelijk werkster en de dames Adema, Janssen, Heussen en Mestrom. Gezellig samenzijn. Afsluiting van de dag. Ook niet-leden van de O.V.B. zijn van harte welkom. De onkosten voor deze dag bedragen 10,voor de leden en 14,voor niet-leden. Wie hiervoor belangstelling heeft, kan zich t/m 21 september opgeven bij R. Basten, Gildestraat 2. Gelieve contant te betalen. Wij wensen U bij voorbaat een fijne dag toe. 13.45 uur 15.15 uur 16.00 uur Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11