Openbare vergadering werkcomité. Jeugdsoos Huidverzorging van top tot teen door M. Beerkens O.V.B. Jaarvergadering S.V.O. afd. voetbal. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Oirlo. Jeugdsoos Voorzittersvergadering werkcomité Uitwisseling met Wilbertoord, O.V.B. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, dorpsfeesten in de tuinbouwloods Medische gevolgen van een kernoorlog, samen met L.V.B. en O.V.B. Jeugdsoos. Harmonie, oud papier ophalen. Jeugdsoos Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg. Oeretoe, zondagochtendconcert in de schouwburg in samenwerking met de Harmonie. Harmonie, bestuursvergadering. Ledenvergadering Karnavalsvereniging "De Karklingels Openbare vergadering werkcomité. Jeugdsoos Concert- en toneelavond. Concert- en toneelavond. St. Nicolaasintocht Winterwandeling, O.V.B. Surprise kienen, O.V.B. Jeugdsoos Harmonie, oud papier ophalen. Openbare vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdsoos Jeugdsoos o-o-o-o-o-o—o—o-o—o-o—o-o—o—o—o—o-o-o-o-o-o-o—o—o—o-o—o-o-o-o—o 18 sept 22 sept 25 sept 27 sept. 4 okt 6 okt 6 okt 6 okt 9 okt. okt 11 okt 11 okt 12 13 en 14 okt 16 okt 20 okt 3 nov 3 nov 4 nov 4 nov 8 nov 11 nov 13 nov 17 nov 18 nov 19 nov. 25 nov. nov. nov 1 dec 1 dec 11 dec 13 dec 15 dec 29 dec o-o -o-o-o- JEUGDMARKT Zaterdag 25 augustus a.s. houden wij onze jaarlijkse jeugdmarkt Alle kinderen, die wat te verkopen hebben, kunnen op deze markt terecht. Wij hopen dat er ook dit jaar weer leuke zelfgemaakte kraampjes bij zullen zijn. Natuurlijk moeten er ook nog kopers zijn, daarom nodigen wij groot en klein uit om op de markt eens 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4