waarbij de ploegen ruim binnen de tijd het karwei klaarden. Bij het maxigolf bleek dat niet iedereen over een soepele beheer sing van de spieren beschikt. Bij de sneeuwrace bleek al direkt dat dit spel toch beter in de wintermaanden gespeeld kan wor den. Na enkele veranderingen kon dit spel toch nog hervat wor den Bij het denkwerk bleken alle ploegen te beschikken over een re delijke intelligentie. Dit was een greep uit de spelen, alhoe wel het publiek zich ook nog kon vermaken bij het eierklutsen en de bakkersknecht. 's Avonds vond onder grote belangstelling de prijsuitreiking plaats, alhoewel wij onze twijfels hebben over de verstaanbaar heid daarvan. Sorry. Onder genot van een drankje werd de dag pas na middernacht afgesloten. Vanaf deze plaats willen we iedereen, hoe klein zijn/haar bij drage ook was, bedanken voor het slagen van deze Meulespeule. Misschien zit een herhaling van dit spektakel er over twee jaar weer in. Wat de organisatie betreft zal dit met name af hangen van een hopelijke groter enthousiasme bij de diverse Oostrumse verenigingen. Het gaat immers om het plezier en min der om het winnen. Zo is het toch'. 7: S.N.A. 6: Karnavalsvereniging 5: Oudervereniging 4: Tafeltennis 3: Oeretoe 2: Nobel 1: De Aide Beek De organisatie Meulespeule 1984 Uitslag: 10 O.V.B. Vrouwenbond 9/8: Gemengd Koor - Voetbalvereniging WINNAARS KLEURWEDSTRIJD 0-5 jaar: 6-7 jaar: 8-10 jaar: 1. Mark van Dijk 2. Kim Hermans 3. Ivo Ghielen 1. Pascal van Reenen 2. Lieke Volleberg 3. Helga Thielen Ouder dan 10 jaar: 1. Roy Verhaegh 2. Franco Achten 3. Marcel Nellen 1. Mariska Versieyen 2. Wendy Voesten 3. Monica Clephas Extra prijzen voor tekeningen: - Christianne Jacobs - Noortje van Goch 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2