TOTO LOTTO TOTO LOTTOTOTOLOTTOTOTOLOTTO TOTO LOTTO Maandag 27 augustus van 7 tot 9 uur 's avonds uitbetaling van kleine prijzen 5,tot 60,Tevens inleveren van nieuwe formulieren voor september. Door omstandigheden voorlopig nog alleen maandformulieren invullen. Verder graag de volgende na men op maandag 27 augustus tussen 7 en 9 uur 's avonds: B. Broeren, J.C.W. MandersP. van Hout, G. Vermeulen, Joh. Kleuskens, C. van Haperen, R. de Kleijn, A. Boom, N. Moorrees- Peeters, J. de Bruijn, J. Smedts. Voor verdere inlichting: A. Willems, van Broekhuizenstraat 53, tel. 87954. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ?ï^5TVRIENDEN_S Na. Na vele maanden te hebben gezwegen komt hier dan weer de weke lijkse of twee-wekelijkse bijdrage van S.N.A. Uiteindelijk be talen wij het Oostrum's Weekblad niet voor niets. Trouwens als voorzitter wordt mij het vuur te vaak aan de schenen gelegd om nu weer mijn plicht te verzaken. Daar komt nog bij dat schrij ven over de club leuk is omdat er zoveel gebeurt. Er zijn het afgelopen seizoen weer regionale wedstrijden gewonnen (denk maar aan het derde team)we hebben de veteranen met voetbal kunnen verslaan, voor het eerst de tafeltennisuitwisseling ge wonnen van de Invalidenbond en ga zo maar door. Ook het club huis bij Bér en Paula heeft weer een belangrijke rol gespeeld in het afgelopen jaar. En wat het vermelden waard is, is dat onze penningmeester Henk van den Heuvel het jaar met een posi tief saldo is begonnen. De afgelopen jaarvergadering was druk bezocht en ondanks de vele punten zagen we kans de ietwat ru moerige vergadering althans voor wat betreft het formele ge deelte tijdig af te sluiten. Voor wat betreft het informele ge deelte kan ik het mij niet meer precies herinneren. Kortom een goed seizoen achter ons en met goede moed op naar het nieuwe seizoen. 28 Augustus beginnen de Bondswedstrijden alweer. Maar eerst nog de feestavond a.s. vrijdag 24 augustus. Zorg dat je er bij bent, we doen het als vanouds zij het dat er iets meer op de regels gelet wordt. Wel, hier wil ik het dan bij laten voor deze eerste keer en ho- penlijk niet de laatste keer. Tenslotte, mijn dank en waardering gaan uit naar de vereniging Iduna, welke op zo'n voortreffelijke wijze de Meulespeule van 18 augustus heeft georganiseerd. Wij hebben ons hartelijk ge amuseerd en zijn er trots op dat de Oostrumse jeugd zoiets klaarspeelt 17 Heine

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17