16 Een zondag later in de Meterik werd door vakantie en ziekte he laas geen 4-tal gereden. Het drietal dat wel aanwezig was liet het er echter niet bij zitten door alle drie in de prijzen te komen t.w. Elly Staaks le inddressuur LI, Renate Peeters 3e ind. dressuur B2 Theo Verstegen 4e ind. dressuur L2 Allen van harte proficiat. A.s. zaterdag gaan we weer proberen om ons uit. te sloven tij dens de Meulespeule. Op 25 en 26 augustus neemt ons 4-tal deel aan de Limburgse kam pioenschappen in Sevenum. Tevens zal Theo Verstegen met Ursulie proberen om Limburgs kampioen te worden, iets waar toch een kansje voor bestaat. We wensen 4-tal ruiters en Theo veel succes. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o B.C. S^N^A. X Donderdag 16 augustus: jaarvergadering 20.30 uur bestuur 20.00 uur X Zaterdag 18 augustus: Meulespeule X Vrijdag 24 augustus: feestavond X Aanvang competitie V.B.B. laatste week van augustus X Contributie te voldoen op de jaarvergadering Met vriendelijke sportgroeten secretaris o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTENMISBOND ONDERWERPHervatting spelavonden en deelname Meulespeule Hervatting spelavonden Jeugdin tegenstelling tot eerdere berichten zal de eerste spelavond voor de jeugd pas zijn op dinsdag 28 augustus, dit vanwege afwezigheid van de jeugdleiders. Wel hopen we zaterdag a.s. op aanmoedigingen van jullie voor de deelnemers van onze recreanten aan de Meulespeule. Recreantennadat we afgelopen dinsdag bijeen waren voor een voorbespreking van de Meulespeule is onze eerste spelavond op komende dinsdag 21 augustus vanaf 20.15 uur. De eerste weken zullen we wat kunnen inspelen en in september zullen we dan starten met de onderlinge competitie. Voorafgaand willen we on- »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16