3 8 sept 9 sept 13 sept 13 sept 16 sept 18 sept sept 22 sept 25 sept 27 sept 4 okt 6 okt 6 okt 6 okt 9 okt okt okt 11 okt 11 okt 12, 13 en 14 okt 20 okt 3 nov. 3 nov. 4 nov. 4 nov. 8 nov 11 nov. 13 nov. 17 nov. 18 nov. 19 nov. 25 nov. nov. nov. 1 dec 1 dec 11 dec 13 dec 15 dec 29 dec Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Jeugdsoos Harmonie, frühschoppen door Eikenhofkapel b.g.v. kermis Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. Openbare vergadering werkcomité. Gehandicapte vertelt over gehandicapten, door mej. A. Jansen, O.V.B. Jeugdsoos Huidverzorging van top tot teen, door M. Beerkens O.V.B. Jaarvergadering S.V.O. afd. voetbal. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Oirlo. Jeugdsoos Voorzittersvergadering werkcomité Uitwisseling met Wilbertoord, O.V.B. Medische gevolgen van een kernoorlog, samen met L.V.B. en O.V.B. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, dorpsfeesten in de tuinbouwloods Jeugdsoos Harmonie, oud papier ophalen. Jeugdsoos Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg. Zondagochtendconcert in de schouwburg in samenwer king met Harmonie. Harmonie, bestuursvergadering. Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels" Openbare vergadering werkcomité. Jeugdsoos Concert- en toneelavond. Concert- en toneelavond. St. Nicolaasintocht Winterwandeling, O.V.B. Surprise kienen, O.V.B. Jeugdsoos Harmonie, oud papier ophalen. Openbare vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdsoos Jeugdsoos

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3