3 Iedereen valt om elf uur in slaap (de leiding neemt eerst nog een slaapmutsje) Het avondeten bestond uit een overheerlijke barbeque, waarbij vooral de mannen uitblonken in het braden en bakken en de jon gens in het opeten van al dit lekkers. Vrijdag. De vrijdagochtend bracht balspellen. Met drieste moed werd trefbal en korfbal gespeeld. Na de laatste lunch, waarbij alles mocht worden opgegeten van de keukenbaas, werd met man en macht ingepakt en gepoetst. Om twee uur vertrok Joof Theeuwen met de eerste groep via de pont naar het Maasheggenlandschap om via Vierlingsbeek, Holthees, Smakt naar Oostrum te koersen. Joof voorop met zijn antieke velo. De laatste groep, waarbij fietspomp en plakmateriaalkomt om half vijf in Oostrum aan. In cijfers: Aantal gewonden: 1 (vinger geknepen) Aantal slaande ruzies: 0 Aantal gebroken glaasjes: 10 (maar die waren erg slap) Aantal gesneuvelde ruiten: 1 Aantal ontevreden kinderen: 0 Aantal vermoeide leiders: 14 Al met al: over twee jaar weer doen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D_A Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering, aanvang 20.00 uur Paschalis. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Wanssum. Tienersoos Tienersoos Ruilbeurs jeugdvoetbalspullen. Harmonie, oud papier ophalen. aiigHarmonie, bestuurvergadering. 15 aug. Oeretoe, aanvang repetities. 18 aug. Meulespeule, Iduna. 19 aug. Gezinsketting-fietstocht 75 km. T.W.C. Oostrum. 25 aug. Kindermarkt, A.D.O.R. 25 aug. Oeretoe, feestavond. 1 sept. Harmonie, oud papier ophalen. a 2 sept. Fietscrosswedstrijd, Flying Jumpers'. 9 sept. Harmonie, frühschoppen door Eikenhofkapel b.g.v. kermis 13 sept. Harmonie, bestuursvergadering. 16 sept. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. 12 juli 14 juli 28 juli

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3