Tijdens de tochten zal er op de kontroleplaats iets door de or ganisatie worden aangeboden. Ook zijn er diverse materiaalwa gens en motoren, die rondrijden om eventueel assistentie te ver lenen. Alle routes zijn duidelijk aangegeven met borden, hoewel iedere deelnemer voor het vertrek een duidelijke routebeschrij ving krijgt. De starttijd van de 150 km. is van 7.00 uur tot 9.00 uur. Deelnamekosten zijn 7,50 inclusief fraaie herinne ring. De starttijd van de 80 km. is van 9.00 uur tot 11.00 uur. Deel namekosten 4,00 p.p., inclusief fraaie herinnering. Start en inschrijving zijn bij clublokaal Bèr van Dijk, Mgr. Hanssen- straat 29 te Oostrum bij Venray. Zoals U ziet heeft ook nu weer de T.W.C. uit Oostrum kosten noch moeite gespaard om alles zo goed mogelijk te laten verlopen. Wij, als organisatie, hopen op een grote opkomst. Nadere inlichtingen via Johan Philipsen tel04780 - 87209 of Jan Kreutz, tel. 04780 - 88355. Tot ziens op zondag 24 juni a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NIEUWS_GYMNASTIEK-VERENIGING_STCRISTOFFEL Wij willen ons gymnastiekseizoen afsluiten door enkele aktivi- teiten; Op vrijdagavond 22 juni is er een disco-avond voor de kinderen van de dinsdagavondgroep 2e en 3e uur. Voor de kleu ters en de kinderen van de avondgym le uur is er een spellen- middag op woensdag 27 juni van 1 tot 3 uur. De laatste gymles sen voor de vakantie zijn 3 en 4 juli. Op dinsdag 21 augustus en woensdag 22 augustus beginnen we weer aan een nieuw gymnas tiekseizoen Bestuur en leiding wensen U allen een fijne vakantie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PEUTERSPEELZAAL t ROMMELHOFKE 0UDERS_LET_0P^ De komende weken voor de grote vakantie zullen de speeltoestel len en de houten omheining van de speelzaal geverfd worden. Waarschuw Uw kinderen i.v.m. het vuil worden van de kleren als de verf nog nat is. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 1