Lour descomité afd. Venray Leonie. Het zou fijn zijn als ieder kind van de klas van Lidwien één bloem of tak meebrengt. - Maandag, 18 juni, mogen de kinderen voor de laatste keer dit schooljaar een bibliotheekboek mee naar huis nemen. Alle boe ken moeten dan uiterlijk 25 juni ingeleverd zijn. - Op 22 juni 's middags hebben de kleuters vrij i.v.m. een be zoek van de leidsters aan de peuterspeelzaal. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de week van 18 t/m 24 juni 1984 wordt weer de jaarlijkse huis-aan-huiskollekte gehouden t.b.v. het Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray. Het afgelopen jaar hebben 23 zieken mo gen profiteren van een gratis bedevaart naar Lourdes. Deze zie ken waren verdeeld over de gehele gemeente Venray. Eén van de belangrijke bronnen van inkomsten is ieder jaar de opbrengst van de huis-aan-huiskollekte. Het bedrag dat in Uw dorp of wijk wordt bijeengebracht, wordt ook ten volle voor die plaats be steed. Veel vrijwilligers gaan in de week van 18 t/m 24 juni weer met de kollektebus op stap, in de hoop zoveel mogelijk zieke en/of gehandicapte mensen in de gelegenheid te stellen Lourdes te bezoeken. Wij hopen en vertrouwen, dat U deze vrij willigers en daarmede Uw zieke plaatsgenoten goed zult ontvan gen. De lijst met aanvragen groeit nog steeds; reden waarom we deze kollekte zeer warm aanbevelen. Wij danken U reeds bij voorbaat zeer hartelijk. Met vriendelijke groeten, leidsters kleuterschool. Bestuur en medewerkers/sters Lourdescomité afdeling Venray van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7