Sraar en Marja, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom met BRITT die ook wij van harte welkom heten in onze parochie gemeenschap, met de beste wensen voor de toekomst voor haar en jullie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Ï22_£AAR_KR0NINGSFEEST MRIABEELD^ Naar aanleiding van de eerder geplaatste publikatie in het Oostrum's Weekblad van 10 mei jongstleden, deelt het comité 100-Jaar Kroningsfeest het volgende mede. Na besprekingen in de afgelopen weken van het comité Kronings feest, het Comité 100 Jaar Spoorlijn, en het Kerkbestuur, is om een aantal niet eerder voorziene omstandigheden alsook om onvrede omtrent de voorgestelde fancy-fair en Frühschoppen voorkomen, besloten deze niet door te laten gaan. Een en ander doet niet af aan de erkentelijkheid van de beide comité's en het kerkbestuur voor de bereidwillige medewerking van de Heer B. van Dijk voor het belangeloos beschikbaarstellen van zaal en tap. Andere mogelijkheden om aan de nodige geldmiddelen te komen worden door de beide comité's en het kerkbestuur reeds onder zocht. Omtrent een en ander zullen wij u zo spoedig mogelijk nadere mededelingen doen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ADOPTIE MARIASCHOOL Nadat de adoptie van Abura James uit Uganda begin van dit jaar is gerealiseerd, hebben wij vanaf februari 1984 al elke maand een bedrag van 48,kunnen overmaken aan het Internationaal Christelijk Steunfonds. Van dit maandelijks bedrag^wordt 9, bestemd voor opvang van adoptiekinderen voor wie nog geen "ou ders" of school zijn gevonden, of die tijdelijk "adoptie-ouder loos" zijn geworden, omdat b.v. de "ouders" opgehouden zijn met betalen. Ook worden hiervan betaald de administratiekosten en de kosten om het geld naar Uganda te sturen. Wij konden dat betalen omdat alle kinderen van de school iedere maand een kwartje of meer meebrachten. De opbrengst was: februari 69,65 maart 55,05 Gelukkig hebben we dus bijna al genoeg gespaard voor de zomerva- Uw pastoor. april mei 51,30 62,75 kantie 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8