SCarmonie Sub cMdtriS éJutela OOSTRUM - VENRAY De muziek- en zangavond, die jl. zondag in het kader van de herdenking van Willem van Oranje in de schouwburg Venray ge houden werd, is een bijzonder geslaagde muzikale gebeurtenis geworden. Nadat voor de pauze de Orkestvereniging Venray en diverse koren hun muziek en zang ten gehore hadden gebracht, was het na de pauze de beurt aan de Fanfare de Peelklank uit Ysselsteyn, waarna tenslotte het orkest van onze harmonie deze avond mocht afsluiten. Een bijzonder fijne uitvoering van de Prelude uit Suite Romantiquede Valerius Suite en tenslotte het Hobo-concert met als soliste Anne-Christine Liebrand-Jans- sen, zorgde er voor dat de aandacht en belangstelling van de talrijk aanwezige muziekliefhebbers tot de laatste minuut vol ledig bewaard bleef. Directeur Poels en de muzikanten van het orkest zullen dan ook ongetwijfeld met veel genoegen aan deze muziek- en zangavond terug denken. donderdag 31 meioptreden Eikenhofkapel in Overloon zaterdag 2 juni: op deze eerste zaterdag van de maand zal er weer oud papier worden opgehaald. De leden die dit oud papier zullen ophalen worden verzocht om 10 uur bij G. Kessels Sta tionsweg te zijn. Vanaf 10 uur kan het oude papier weer gebundeld aan de straat worden gezet, waarna het vanaf dat tijdstip weer opgehaald zal s worden. zondag 3 juni: deelname orkest aan het Peeltoernooi in Neder- weertHet optreden is gepland om 15.30 uur. Voor het inspelen worden alle leden van het orkest aanwezig verwacht in het feestpaviljoen nabij het gemeentehuis om 14.30 uur. Voor zover er leden zijn die geen eigen vervoer hebben en dit ook niet onderling kunnen afspreken, worden deze leden om 13.30 uur bij G. Kessels aan de Stationsweg verwacht, waar op dat tijdstip nog enkele auto's naar Nederweert zullen vertrekken. Graag attenderen we alle leden op de eveneens deze middag te verrijden wielerronde in Oostrum, in verband waarmee de nodige auto's tijdig buiten het wielercicuit zullen moeten worden ge bracht 2 MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2