00STRraSE_SP0RTDAG_2_JUNI_1984 Het aantal deelnemers aan het tennistournooi is 40 (26 dames en 14 heren)Dit aantal is niet zo groot als afgelopen jaren, waarschijnlijk mede veroorzaakt door het lange, vrije weekend rond Hemelvaart. Iedere speelster/speler speelt 2 partijen van 40 minuten. Jullie worden verzocht 5 minuten voor aanvang van de partij aan wezig te zijn. Na ongeveer 5 minuten inspelen zal de tournooi - commissie het begin van de wedstrijd aankondigen. De games wor den doorgeteld (er wordt dus niet in sets gespeeld). Jullie moeten de puntentelling zelf bijhouden. Alleen de volledig ge speelde games tellen mee. Voor tennisballen wordt gezorgd door de vereniging. De kantine is de gehele dag open en tot slot wensen we jullie een prettige, zonnige tennisdag en een gezellige feestavond toe. De tournooicommissie 16 BAAN I BAAN II 10.00 Toos Linskens Marlies Versleijen Jan Raedts Leo Lenssen Wil Kateman Nelly Camps Sies Liebrand Math Laurensse 10.40 Mia Bus Rieky Creemers Ricardo Tacken Huub Camps Marian Nellissen Martine Weijs Huub Versleijen Grad Wilms 11.20 Marlies Verheijen Nelly Camps Wil Kateraan Toos Linskens Truus Janssen Maria v.d. Bogaerd Gerhard Janssen Mart Kusters 12.00 Ria v.d. Ven Annie Kessels Jan Raedts Sies Liebrand Martine Weijs Nelly Crijns Mia Bus Rieky Creemers 12.40 Truus Janssen Maria v.d. Bogaerd Huub Versieyen Leo Lenssen Odalies Janssen Annemie v. Lieshout Math Laurensse Theo Camps 13.20 Annie Kessels Miep Kusters Ria v.d. Ven Annette Nellissen Tilly Linders Nelly Crijns Gerhard Janssen Grad Wilms 14.00 Mila Rijs Gon Wilms Jan Janssen Frans Schelbergen Jacq. Nellissen Odalies Janssen Ricardo Tacken Mart Kusters 14.40 Riek Custers Marian Nellissen Annemie v. Lieshout Miep Kusters Truus Linders Jose Verhaegh Martin Bonants Theo Camps 15.20 Marie-L. Janssen Yvonne Manders Martin Bonants Jan Janssen Mila Rijs Tilly Linders Frans Schelbergen Theo Camps 16.00 José Verhaegh Marie-L. Janssen Yvonne Manders Gon Wilms Annette Nellissen Truus Linders Riek Custers Jacq. Nellissen

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16