De wedstrijden worden geleid door de scheidsrechters van de S.V. Oostrum nlJan Raedts, Gerrit Linders, Bert Linskens, Piet Haegens en Joost Driessen. Tijdens dit toernooi zullen een 4-tal jeugdteams om de "Broeder Huijbers" trofee strijden. Tevens zal gedurende het toernooi een demonstratie gegeven wor den door 2 korfbalteams. Dit met medewerking van de regionale korfbalafdeling 's Avonds is er een gezamenlijke feestavond van de S.V. Oostrum afd. voetbal en tennis. Tijdens de feestavond worden de prijzen van het toernooi uitgereikt met tevens huldiging jubilarissen en topscorer seizoen 1983-1984. ZATERDAG 2 JUNI onderling "Spar-toernooi" S.V. Oostrum AANVANG 12.30 UUR Poule A Z.0.0. de Kranige Beren A.C. Kansloze Bluffers B.C. de Krasse Baasjes S.V. Kontente Bengels Poule B V.V. de Keiharde Bikkelaars F.C. de Koppige Boys R.K. Kriminele Boefjes J.C. Kuitende Belhamels Alle opgegeven spelers zijn na loting in onderstaande elftallen ingedeeld. Z.0.0. de Kranige Beren - leider: Theo Schlepers Jan Vermeulen, Marcel Derks, Hay Freriks, Martien Litjens, Geert Schelbergen, Bert Linders, René Driessen, Wiel Boven 't Eerdt, Marn. Wijnhoven, Herman Jeucken, Henri Wilmsen, Peter Coopmans A.C. Kansloze Bluffers - leider Bêr van Dijk Alex Oudenhoven, Rob RaaymakersJohn van Bergen, Juul Selder, Jan van Arsen, Grad Volleberg, Jac. Linskens, Bert de Kleyn, Martien Verstegen, Greg Wilmsen, JosBroeren, Hans Peeters B.C. de Krasse Baasjes - leider Sjraar Vermeulen Twan Pelzer, Harry van Bergen, Hans Wilmsen, Ben Broeren, Wim van Dijck, Jan Ewals, Theo Vandevenne, Toon Fleurkens, Broer van Bergen, Dave Moorrees, Henri Kessels, John Derickx. S.V. Kontente Bengels - leider Chris van Cuyck Jan Peeters, Henk v.d. Bergh, Marcel Linskens, Peter Lepsi, Harry Linders, Jac. Cornelissen, Ruud Zeelen, Jo Bus, Pieter Verhagen, Antoine Janssen, Herman Lenssen, Leo Verhaegh. 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11