Zondag a.s. organiseert de Toer en Wielerclub uit Oostrum weer een Fietstocht. Deze tocht, die door de Toerafdeling speciaal is uitgezet voor mensen die lekker rustig en ontspannen willen genieten van de prachtige omgeving, die Noord Limburg rijk is. Mensen die een fijne neus hebben voor fietsen, weten natuurlijk nog wel dat er van deze tochten verleden jaar ook al vier ver reden zijn, met enorm veel succes. Deze route, die ook weer veel wegen bevat waar bijna nooit iemand komt, zal ongeveer 33 km. lang zijn. Dit is één van de drie Gezinsfietstochten voor 1984, waarvan de volgende op zondag 11 juni en zondag 16 september verreden wor den Wil men in aanmerking komen voor een prachtige herinnering, dan moet men alle drie deze tochten uitfietsen. We starten tussen 13.00 uur en 14.30 uur bij café van Dijk, Mgr. Hanssenstraatt.o.v. de Rabobank in Oostrum. Het inschrijfgeld is maar 2,00 per kind en 3,00 voor vol wassenen. Hiervoor krijgt men onderweg zelfs nog een tractatie aangeboden. - We hebben zelfs nog meer op fietsgebied, n.l. op zondag 24 juni is er een mogelijkheid deel te nemen aan de traditionele Acht van Oostrum, met afstanden van 40 of 80 of 150 km. Op zondag 19 augustus hebben we een Fietskettingtocht van tussen de 50 en 70 km. met startmogelijkheden op 8 plaatsen. Maar op dit laatste komen we te zijner tijd in de pers nog wel terug. Noteert U alvast de data en dan zien we elkaar zondagmiddag 6 mei terug, tussen 13.00 en 14.30 uur aan de start. Tot ziens fietsers. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 5-13 mei Zaterdag 19.00 uur Overleden familie Madou-v.d. Eisen Martien van Arsen Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Gerrit Reintjes, Lena Camps-Driessen Zondag 08.30 uur Lei Janssen 10.00 uur T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Gest. jaardienst Martinus Reijnders en Henrica Verstegen 9 Gezinsfietstocht 6 MEI

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8