"SCHOOLSPORT^ Een prettige herinnering aan de Paasvakantie hielden de 35 deel nemers (sters) aan het schooltafeltennistoernooi. Vol goede moed vertrokken zij dinsdagmorgen naar sporthal "De Wetteling", waar ruim 300 deelnemers aanwezig waren om te strijden voor een ere plaats. Maar vooral om de prachtige wisselbeker. Deze enorme organisatie was zoals elk jaar in handen van T.T.V. Red Stars. Begonnen werd met de voorrondes, waar, buiten verwachting maar liefst 17 deelnemers van onze school zich wisten te plaatsen voor de halve finales. Dat betekende bijna het dubbele van vo rig jaar. Deze vooruitgang gaat voor een groot deel uit naar onze plaatselijke vereniging T.T.V.O., die ook, zoals vele ouders op de tribune aanwezig waren. Na de bijzonder spannende halve finales, werd er een tussenstand opgemaakt. Hieruit bleek dat de Oostrumse jeugd meer punten had verzameld (37) dan nummer twee en drie samen, wat vanaf de tribune met uitbundig applaus werd begroetVoor de finales wisten zich 6 spelers van de Maria- school te plaatsen: Mark v.d. Wildt, Erwin Achten, Erwin v.d. Pas, Jurgen LangenhuizenPieter Rijs en Yvette Kempen. Ook nu zagen we weer mooie en vooral spannende partijen. Bij de 3e klassers was het Mark v.d. Wildt, die hier een mooie 2e plaats wist te veroveren. Bij de 4e klassers waren maar liefst 3 spelers van ons vertegenwoordigd. Ondanks dat moesten zij toch genoegen nemen met de 2e, 3e en 4e plaats, zij het dat het er hier spannend aan toe ging. Bij de 5e klassers was het Yvette Kempen, die zich ditmaal niet liet verrassen. Door haar goede aanvalsspel wist zij de titel van de 5e klassers te veroveren. Na afloop werden de uitslagen bekend gemaakt en de prijzen uitgereikt. Als laatste kwam de wisselbeker, deze ging met grote voorsprong naar de Mariaschool Oostrum. Jongens en meisjes, allen nog van harte proficiat! Donderdag vond in sporthal "De Wetteling" een handbaltoernooi plaats, waar 24 teams van diverse scholen aan deelnamen. Mariaschool Oostrum nam met 4 teams hieraan deelAl mocht het hier niet reiken tot een finaleplaats, ze hebben zich toch goed uit kunnen leven want per team moesten er 8 wedstrijden worden gespeeld, wat bij de laatste duidelijk zichtbaar was van de in spanning van de hele dag. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D A: 28 en 29 april: Harmonie, solistenconcours van de federatie. 3 mei Bestuursvergadering S.V.O. 5 mei Harmonie, oud papier ophalen. 7

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 6