Starmenie Sub cMatris clutela OOSTRUM - VENRAY Zaterdag 5 meiop deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. De leden, die daarvoor inmiddels ge vraagd zijn, worden verzocht om 10 uur bij G. Kessels, Stations weg te zijn. Het oud papier kan vanaf 10 uur weer gebundeld aan de straat worden klaargezet, waarna vanaf dat tijdstip het door onze mensen zal worden opgehaald. Maandag 7 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest. Woensdag 9 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.30 - 21.00 uur: het gehel tamboerkorps. Aansluitend groepsrepetitie van het orkest volgens afspraak. Donderdag 10 mei: bestuursvergadering in het gemeenschapshuis. S2LISTENC0NC0URS_IN YSSELSTEYN Tijdens het achter ons liggende weekend, op zaterdag 28 en zon dag 29 april, werd in het gemeenschapshuis in Ysselsteyn weer het jaarlijkse Solistenconcours van de gemeentelijke Muziekfe- deratie gehouden. De optredens van de diverse deelnemers werden beoordeeld door de heer Claessens uit Tilburg. Na afloop van het concours merkte de heer Claessens in een korte nabeschou wing op, behoorlijk tevreden te zijn over het muzikale peil van de optredens. Ook van onze vereniging werd door een aantal le den aan dit Solistenconcours deelgenomen. De resultaten waren als volgt: Tweede afdeling: Anita Reijnders op cornet een le prijs met 50 punten, Heidi Achten een 2e prijs met 45 punten. Eerste afdeling: het trio Agnes Reijnders/Anita Reijnders/Heidi Achten een le prijs met 48 punten. Afdeling uitmuntend: Agnes Reijnders op cornet een le prijs met 48 punten. Afdeling superieur: Math Knelissen op bes-bas een le prijs met 49 punten, Ruud Ebisch op klarinet een le prijs met 48 punten. Al met al erg fijne resultaten, waarmee we de deelnemers van harte geluk wensen. 5 MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4