00STRUM_4_-_SPARTA_83_I_0__(0-0) Het hoogst haalbare dit jaar was de 5e plaats en voor die plaats kwamen nog 2 teams in aanmerking n.l. Sparta en Oostrum. Gezien het spel behoefden wij niet bang te zijn, maar terugden kend aan de wedstrijd Sparta - Oostrum (3-0)waarin wij toch de dominerende ploeg waren, maar Sparta de doelpunten maakte, begonnen wij toch bedenkelijk aan deze wedstrijd. Gesteund door het talrijke publiek, ook zonder lokkertje van een eventuele filmrol waren er ongeveer 50 mensen, begonnen wij aan onze laatste thuiswedstrijd. Al na 5 minuten hadden wij beiden een goede scoringskans gahad maar ze bleven beide onbenut. Hierna was het Oostrum dat beuk te op het Sparta-doel, maar in de eerste wedstrijd bij Sparta, stond steeds de doelman in de weg, nu stonden wij ons zelf in de weg en verder dan een schot van Rene van Lieshout op de paal kwamen wij in de eerste helft niet. Ook in de tweede helft bleef Oostrum stormlopen, maar pas na 20 minuten, toen Sjaak Linskens zijn volle gewicht in de strijd gooide, lukte het hem om de score open te breken 1-0. Na deze treffer moest Sparta meer risico gaan nemen, waardoor er achter gaten vielen en hierdoor kon Oostrum in de 35e minuut de zege veilig stellen, toen het via Math Kessels 2-0 werd. Enkele mi nuten later kon Oostrum weer feest vieren toen Jan Custers de voorsprong verhoogde naar 3-0, dit werd tevens de eindstand. Hiermee was de 5e plaats veilig voor Oostrum en kunnen wij de laatste wedstrijd vrij uitspelen en proberen Wittenhorst 1 of 2 punten af te snoepen. Kate Bush o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- SPAARKAS "KOM ER IN" Denken jullie vrijdag 4 mei a.s. aan de feestavond I - Paul, Sjaak en Twan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Fietsencrosspak en helm u a. v'4- te koop Rene Kivits Herenpasweg 2 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 18

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17