OOSTRUM 3 - VENRAY 6 1-1 (0-0) Na de magere overwinning op America moest Oostrum tweede Paas dag aantreden tegen Venray 6, waartegen in Venray met 3-2 onver diend verloren was. Venray kwam pas na tienen in Oostrum aan, omdat het moeite had zijn spelers bij elkaar te krijgen en moest dan ook de hele wedstrijd met 10 mensen spelen. In de eer ste helft ontstonden er aan beide zijden enkele kansen, waarvan de beste voor Oostrum waren. Oostrum wist deze kansen, niet te benutten en daarom konden we met een 0-0 stand gaan rusten. In de tweede helft kwamen we evenals tegen America al vrij snel op een voorsprong. Een voorzet van links werd door Wiel weer voor de goal gekopt, waarna Wien Staaks via een Venray-speler kon scoren (1-0). In de 8e minuut na de rust raakte John met een omhaal de lat, maar hij wist deze maandag niet te scoren. Het voetbal stelde op dit moment niet meer zoveel voor en Ven ray bleef ondanks de numerieke minderheid aandringen. In de 19e minuut leverde dit een vrije trap op, op de rand van het strafschopgebied. Tot verbazing en woede van de Oostrum-spelers verdween deze in het doel en de gelijkmaker was een feit (1-1) Oostrum kreeg nog enkele kansen, maar de kracht achter deze bal len was te klein om opnieuw de leiding te kunnen nemen. Zo eindigde deze slechte wedstrijd, waarin Oostrum de beste kan sen had, in een gelijkspel. Dit gelijkspel was voor Venray ver diend, omdat zij met een man minder toch goed partij bleven bie den. WITTENH0RST_6_-_00STRUM_30_-_0 In Horst ontmoette Oostrum in de op een na laatste competitie wedstrijd het zesde elftal van Wittenhorst. De eerste 15 minuten van de wedstrijd had Wittenhorst een licht overwicht, maar na het uitvallen van een van hun spelers sloeg de balans over en had Oostrum het beste van het spelDe goed opgezette Oostrumse aanvallen strandden of op de Horster defen sie of op de soms niet te volgen beslissingen van de Horster scheidsrechter In de tweede helft zagen de (Oostrumse toeschouwers hetzelf de spelbeeld. In de eerste 15 minuten bood Wittenhorst goede tegenstand en was misschien iets beter als Oostrum. Daarna was het alleen maar Oostrum wat het spel bepaalde. Het voetbal oog de weliswaar niet meer zo mooi als in de eerste helft maar de kansen bleven zich opstapelen. Sommige lezers zullen denken, waarom de mensen die deze kansen kregen niet genoemd worden, maar dit gebeurt om persoonlijke redenen. Door het missen van diverse kansen en het diverse malen verwisselen van de zijlijn met de achterlijn door de scheidsrechter eindigde deze slechte wedstrijd in een gelijkspel. 17

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16