Zondag 27-05 - 1984 Al - Maastricht (S.V. Polaris) Donderdag 31 -05 - 1984 Zondag 03-06 - 1984 Zaterdag 09-06 - 1984 Maandag 11-06 - 1984 Al A2 BI Cl Dl D2 El E2 A2 Cl Dl Al Poliotournooi Poliotournooi Poliotournooi Poliotournooi Poliotournooi Poliotournoo i Poliotournooi Poliotournooi Hegelsom Venlo Venlo Venlo 00STRUM_2_-_YSSELSTEYN_52_-_2 De aanwezigheid van twee videocamera's hadden gezorgd dat er een seizoenrekord wat betreft het aantal toeschouwers waren nl72. Deze mensen trotseerden de kou (want dat was het on danks de zon) en de stevige wind. Vanaf het beginsignaal werd Ysselsteyn door Oostrum onder druk gezet en de keeper kreeg handenvol werk. Na ongeveer een kwar tier liet hij een schot van Gerrit Broeren een beetje door zijn handen glippen 1-0. Oostrum had de tegenstander goed in de greep en het leek slechts wachten op doelpunt nr. 2. Dat kwam er ook maar wel aan de andere kant. Via een van de weinige uitvallen van Ysselsteyn kwam de bal bij één van onze verdedigers die hem terug wilde koppen op Roland, de keeper. Deze was uit zijn doel om de aanval onschadelijk te maken. Hij werd nu kansloos gepas seerd 1-1. Het voetballen werd ineens minder. Pas kort voor rust hervond de ploeg zich weer al werd de ruststand 1-1. Na rust zakte de wedstrijd naar een bedenkelijk peil. Yssel steyn wist vrij snel te scoren na weer een foutieve terugspeel bal, nu echter vanuit het middenveld. Twee minuten later scoor de Martien Verstegen na een goede voorzet van Gerrit Broeren weer gelijk 2-2. Het viel me hierbij op dat zijn schoenen ble ven waar ze eigenlijk moeten blijven nlaan zijn voeten. Het was al twee keer in de wedstrijd gebeurd dat de schoenen van Martien de bal volgden. Er deden zich over en weer nog wel wat kansjes voor maar ge scoord werd er niet meer. Eindstand 2-2. Jeugdspelers Jan en Jan en de "veteranen" Gerrit en Theo bedankt voor het opvangen van het verlies van eigen geblesseerde spelers. 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15