echte doelrijpe kansen zijn er, zeker in de eerste helft niet geweest. In de tweede helft heeft iedere ploeg een kans gekregen, maar alleen Oostrum wist deze kans te benutten. Het was René van Lieshout, die zoals al vaker dit seizoen een vrije trap, rustig maar zuiver in het doel lepelde. Melderslo kreeg even later een kans vanaf de 11-meterstipwe gens het neerhalen van een tegenstander door Ruud Engels, maar het was Ronald van Soest, die deze strafschop wist te keren, waardoor het bij een benauwde 1-0 zege voor Oostrum bleef. 2e Paasdag volgde onze 3e wedstrijd binnen 1 week en ook deze wedstrijd wisten we in ons voordeel te beslissenvia 2 treffers van Ton Kessels. Kate Bush, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op dinsdag 1 mei (Dus niet op maandag 30 april; koninginnedag) van 7-9 uur 's avonds uitbetaling van prijzen van 5,tot 60,en inleveren van nieuwe formulieren voor de maand mei. Juni, juli en augustus, allemaal maandformulieren Toto-week 18 kan dan nog ingeleverd worden. Dus dinsdag 1 mei van 7-9 uur s avonds, de volgende personen: W. van Delft J. Smedts A.C.M. Linders J.C.W. Manders J. Verhaegh R. de Kleijn P. van Hout Joh. Kleuskens J.M. Custers J.J. Verheijen G. Camps G. Wilms Th.J.M. Versleijen ThCamps A. v.d. Boogaard J. Linskens(St .W.) C. van Haperen P.J. Koch J.J. Arts HBruggeman H. Claassen Als U op 't Lotto-formulier 7 kruisjes in een kolom hebt staan, geen kruisje zwart maken; het hoogste nummer vervalt. Ook geen andere aantekening op 't formulier aanbrengen. (Alleen op t kopie) Verdere inlichtingen: van Broekhuizenstraat 53, tel.: 87954. 12 Dries lotto X toto Lotto

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12