cfcarmcnie Sub Jl/iatriS clutela OOSTRUM - VENRAY Donderdag 12 april: bestuursvergadering in het gemeenschapshuis, deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. Maandag 16 aprilrepetities in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het grote orkest Woensdag 18 april: repetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps Maandag 23 april: op deze 2e Paasdag zal, aansluitend aan de Hoogmis een koffieconcert in het gemeenschapshuis gehouden wor den MCR1_R0NCKENT0ERN00I Op zaterdag 7 april j.l. werd in Grevenbicht één van de voor rondes van het Mgr. Ronckentoernooi gehouden. Aan deze voor ronde werd van onze vereniging deelgenomen door de leden Heidi Achten en Anita Reijnders. Hun optredens, beiden als solist op cornet, werden beloond met respektievelijk 78 en 94 punten. We hopen, dat zij met veel plezier aan dit toernooi hebben deel genomen. Zeker is ook, dat zij met deze deelname en de daaraan voorafgaande voorbereiding, weer een stap verder zijn in hun voorbereiding op deelname aan het solistenconcours van de ge meentelijke Muziekfederatie op 28/29 april a.s. in Ysselsteyn. o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o—o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o—o-o—o—o—o—o-o—o-o Op de algemene ledenvergadering, gehouden op 29 maart j.l. heb ben we afscheid genomen van 2 bestuursleden en wel onze voor zitter H. Goemans en onze penningmeester H. Surminski Door drukke werkzaamheden elders, konden zij deze functie niet meer uitoefenen, wat toch wel jammer is. Maar wij zullen dit toch moeten respecteren. Ik wil vanaf deze plaats deze twee le den hartelijk danken voor al het werk dat zij voor onze vereni ging hebben gedaan. Op de bestuursverkiezing hebben we een MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2