een afspraak tussen Jan Custers en Ton Kessels dat ze om beur ten zouden scoren, dus het wachten was nu op een doelpunt van Ton en je weet wel dat de melkman soms lang op zich laat wach ten, maar hij komt altijd, zo ook vandaag wist hij het net te yindenDoordat Jan Custers de eindstand op 5-1 bepaalde is nu het wachten weer op de melkman. Zo goed jongens. Kate Bush. -o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_5_-_H0LTHEES_31_- 2(1-2) Verzwakt door het uitlenen aan het derde van Theo van de Venne en het uitvallen vlak voor de wedstrijd van Piet Emontsmoes ten wij aantreden tegen Holthees 3. Na lang onderhandelen kre gen wij nog een speler van Oostrum 4 (in de volksmond het "schuttersveld" genaamd) bij zodat wij met 11 mannen konden beginnen. Het begin was voorspoedig want al vroeg in de wed strijd had Holthees 1-0 voor ons gemaakt, uit een mislukte op ruim beurt die over de uitgekomen doelman in het net verdween. Toch leverde deze voorsprong niet het voetbal op wat onze coach graag gezien zou hebben, het bleef rommelig en het was Holthees dat zich steeds meer kansen creëerde. Luc Vermeulen die goed stond te keepen op de schoenen van Wiel, kon dan ook niet voorkomen dat Holthees de op dat moment ver diende gelijkmaker scoorde en even later deze zelfde speler Holthees aan de leiding bracht toen hij van dichtbij de bal met de hak intikte Met deze 1-2 stand gingen wij naar de kleedkamer waarin we flink op ons ju kregen van coach Wim van Delft. Dat dit gehol pen heeft bleek wel uit de tweede helft waarin met dezelfde spelers een heel ander Oostrum stond te voetballen. Dit resulteerde al vroeg in enkele niet te missen kansen, maar ja wat heet voor Oostrum 4 niet te missen, want zelfs de mooi ste kansen werden niet benut. Oostrum bleef 45 minuten lang drukken, maar al onze schoten troffen geen doel, al had een schot van Jan Derickx meer verdiend dan de lat. Wat we ook probeerden 't bleef bij deze, gezien de tweede helft, onverdiende nederlaag. Rest mij alleen nog jullie sterkte te wensen voor de volgende wedstrijden en sorry voor dat ene puntje. Verder wil ik vanaf deze plek Martien Wismans beterschap wensen, en als je nog een fruitschaal wilt hebben, zeg je het maar tegen Ton die regelt dat wel. Gradje van het "schuttersveld". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 18