Oostrum kreeg enkele kansen door goede afstandsschoten van Leo (zonder vuurogen) en Hub. De kansen die Lottum kreeg strandden op de Oostrumse defensie, waar Leo en Wiel als rotsen in de branding stonden. Zo eindigde deze rommelige wedstrijd in een zwaarbevochten overwinning en konden we eindelijk weer eens een gratis pilsje van Arie en Jo gaan drinken. Alleen Theo wist nog niet dat de wedstrijd afgelopen was, want ook bij Arie bleef hij nog aan het wisselen (en dit ging niet helemaal in zijn nadeell P.S. Wil degene die een witte elastiek gevonden heeft op het voetbalterrein van S.V. Lottum, deze tegen een hoge belo ning terugbezorgen in de van Broekhuizenstraat op nummer 43. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM^4^PROMOVEERT(naar het linkse rijtje) 00STRUM_4_-_YSSELSTEYN_85 - 1 (1-0) Als koploper in het rechtse rijtje moesten wij afgelopen zon dag aantreden tegen de onderste uit dat rijtje, 'n schijnbaar makkelijke prooi. Dat "schijnbaar makkelijk" voor Oostrum mees tal problemen betekent was duidelijk te zien in de eerste helft. Ook in deze wedstrijd waarin wij zelf het spel moesten maken was het speelveld eigenlijk 16 meter te lang, maar ja, was het korter geweest was de plaats en de grootte van het doel ver keerd geweest. Ook zoals verleden week tegen Venray was de in zet goed en werd er knap gevoetbald tot aan de 16 meterlijn, van hieraf werd het moeilijker om een doorbraak te vinden en als die dan gevonden was stond of het geluk of de doelman in de weg. Deze pech duurde tot ongeveer een kwartier voor het einde van de eerste helft, het was Sjaak Linskens die een voorzet kon afronden met een prachtig doelpunt. Ook na de rust bleef Oostrum de betere ploeg en in deze helft was er nog minder werk voor onze langzamerhand vaste doelman (niet vanwege zijn keepen maar vanwege zijn plaats) Twan Claessens. Oostrum bleef jagen en dit resulteerde al spoedig in een tweede treffer die op naam kwam van René van Lieshout die vanaf ongeveer 18 meter de bovenhoek trof. Het gejuich was nog niet verstomd en de kus sentjes nog niet op de plaats toen Jan Custers gelanceerd werd. Hij was weer precies op tijd terug om 3-0 aan te tekenen. Na deze 3-0 voorsprong was het vuur er iets uit en kwam de achter hoede aan de beurt om even mee te doen En zo sympathiek als deze spelers zijn stonden zij Ysselsteyn ook een doelpunt toe zodat ze niet helemaal met lege handen naar huis moesten. Na deze blijmaker voor Ysselsteyn was het weer Oostrum dat de toon aangaf. Nu bestaat er in Oostrum 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17