ten van de tegenstander belandde, die daarna de Oostrumse ploeg het nakijken gaf. Oostrum dat met veel inzet van tijd tot tijd met goed voetbal nog wel terug probeerde te komen, moest toch na 90 minuten hun meerdere erkennen in Merselo, dat twee verdiende punten mee naar huis nam. Nu we geen ander excuus aan kunnen voeren schuiven we het verlies maar op de blessures 1 waarmee men momenteel te kampen heeft. En veel succes gewenst vanaf de zittribunes -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LOTTUM 2 - OOSTRUM 3(0-1) Woensdag een week geleden moest Oostrum in Lottum aantreden om een van haar achterstallige wedstrijden in te halen. De thuis wedstrijd tegen Lottum was in een gelijkspel geëindigd en we verwachten dan ook een stevige pot. De eerste twintig minuten bepaalde Oostrum het spel en Lottum kwam in die fase nauwelijks tot voetballen. Na 6 minuten kon Wiel, met de moeilijke achter naam (Bovendeerdt)het de Lottumse doelman al moeilijk maken, maar zijn kopbal trof net geen doel. In de dertiende minuut moest Lottum een bal van de doellijn halen, om een vroege achterstand te voorkomen. Lottum bleef in deze fase wel aanval len, maar de opzet van deze aanvallen was te onnauwkeurig om het onze keeper moeilijk te maken. Nadat een van deze aanvallen onderschept werd, kon een Oostrumse verdediger (ik dus) de bal met een verre trap naar voren werken. John Wilmsen ging achter deze bal aan en met de handen aan zijn broek (de elastiek was er uit) en de bal aan zijn voeten stormde hij op de Lottumse doel af. De Lottumse doelman, die meer oog had voor de broek (die toen al bijna op John's knieen hing) dan voor de bal, kon simpel op het verkeerde been gezet worden en de 18e minuut stond Oostrum al op een 1-0 voorsprong. (Volgens insiders heeft John deze competitie al vaker zonder broek aan gescoord.) Geen vuiltje aan de luchtzou men denken als men weet dat het spel al gekontroleerd werd, er elf "jonge" gezonde mensen op het veld stonden en de overige omstandigheden ook ideaal waren (wel waren de leider en de trainer aanwezig)Maar dat het heel anders kan lopen bleek in deze wedstrijd. Na deze goal stortte de voetbalmachine van Oostrum in elkaar en op alleen inzet kom je niet tot goed voetbal. Lottum herstelde zich langzaam maar zeker en kreeg meer grip op het spel. De vele Lottumse aanval len strandden of op de Oostrumse defensie of op de deze dag foutloos keepende Wiel Kunzler. Zo konden we dan ook met een 0-1 voorsprong gaan rusten. In de tweede helft waren we van plan om het spel van de eerste 20 minuten weer op te pakken, maar dit bleef bij het van plan zijn. Het werd een rommelige tweede helft met vele lange ballen en weinig voetbal. 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16