Montagnards, een van de titelkandidaten, begon sterk. Onze verdediging kreeg handenvol werk doch echte scoringskansen waren er niet. De buitenspelval functioneerde prima en er werd vroeg gestoord bij iedere Montagnards-aanval Het technisch betere Montagnards wist de wedstrijd niet naar zijn hand te zetten en gaandeweg kwamen we vakpr voor het doel van Montagnards. De ruststand was 0-0. De rust werd gebruikt om de longen weer in konditie te brengen voor de tweede helft. Na een vijftal minuten in de tweede helft was het dan toch raak voor Montagnards. Een aanval door het midden bracht de spits al leen voor Roland 0-1. Even was er een moment van teleurstelling gezien het spelbeeld. Montagnards ging iets rustiger voetballen al bleven ze veel praten. We roken onze kans en hervonden ons weer snel. Vijf minuten later scoorde P. v.d. B. (hij wilde in het verslag vermeld staan) met een mooie boogbal over een graai ende keeper de verdiende gelijkmaker 1-1. Vanaf dat moment nam Oostrum t initiatief en voelden we dat er meer in zat. Montagnards zocht naar zichzelf en één van de spe lers werd even buiten het veld gezet om wat af te koelen. Twintig minuten in de tweede helft kwam dan ook de verdiende voorsprong. Ad Verhagen liep alleen door en de keeper kon niets anders bedenken, dus ging Ad tegen de grond. De strafschop werd door Martien Verstegen rustig en onhoudbaar ingeschoten 2-1. Na dit doelpunt kreeg Montagnards weer iets meer greep op de wedstrijd en het duurde tot de 83ste minuut voor ze dit in scoren wisten om te zetten. Een uit het doel ge stompte bal belandde opnieuw voor de voeten van de rechtsbuiten die meteen laag inschoot 2-2. Nog even probeerde Montagnards er meer uit te halen, maar de resterende tijd bleek tekort en precies op tijd floot de scheidsrechter voor het einde; 2-2 is een resultaat waar beide ploegen recht op hadden. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_3_-_MERSEL0_3 Afgelopen zondag moest Oostrum 3 aantreden tegen koploper Merse- lo 3. Wat ons twee keer eerder wel mocht lukken tegen Meterik en Kronenberg lukte ons ditmaal tegen de echte koploper niet. Ondanks diverse gevaarlijke aanvallen kwam Oostrum niet tot scoren. Het was Merselo die het betere van het spel had. In de 28e minuut kwamen de gasten tot scoren. Een verlengde corner werd opnieuw voor het doel gebracht waar een vrijstaande spe ler ongehinderd kon inschieten: 0-1. Oestrum probeerde wel langszij te komen maar Merselo wist deze stand tot de rust, zonder echt in gevaar te komen, te handhaven. Direkt in de eer ste minuut na rust wist Merselo deze voorsprong uit te bouwen naar 0-2, toen een door de keeper weggewerkte bal voor de voe- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15