limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. voor dat KVW. In de eerste week van mei zullen onze medewerkers de programmablaadjes en de enveloppen op de scholen afgeven. De leerkrachten zullen de kinderen dan vertellen wanneer de strookjes en het geld weer naar de school terug moet. We hopen dat u zich dan ook aan die periode zult willen houden, daar dit zowel voor de scholen als voor ons erg plezierig is. In de week voorafgaand aan de aanmeldingen zullen wij nog een keer op het een en ander terugkomen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O VERENIGING VAN_OUDEREN_OOSTRUM In de week van 9 april t/m 12 april a.s. zullen wij onze leden bezoeken voor het innen van de kontributie 1984. Deze kontributie bedraagt voor alleenstaanden 15,00 en voor echtparen 25,00. Tot voorzitter is uit het bestuur benoemd de heer M. Fleurkens Geysterseweg 24. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames L.V.B. Op donderdag 12 april houden wij ons jaarlijks uitstapje, naar de huishoudbeurs in Amsterdam. We vertrekken om 08.30 uur pre cies. Wilt U daarom tijdig aanwezig zijn bij de kerk. We hopen dat het een fijne en zonnige dag zal worden. Er zijn nog 3 plaatsen vrij in de bus, degene die nog interesse hebben om mee te gaan, kunnen nog bellen bij Mevr. D. Wolters tel. 82129. S.V.P. vóór 6 april het bedrag van 42,00 storten op bankreke ningnummer 14.00.93.613, t.n.v. L.V.B. Oostrum M.L.W. Willems naam adres s.v.p. duidelijk vermelden. Het bestuur. Het bestuur L.V.B. 5 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ;>9esk>ie^

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5