Zondag_3_juniYsselsteyn - Oostrum Oirlo - Merselo Merselo - Ysselsteyn (Uitloopdata 17 26 juni) Er zal gespeeld worden om 2 gewonnen setsIedere gewonnen par tij levert 1 punt op. Bij gelijke stand tussen de diverse clubs is het aantal gewonnen sets doorslaggevend. Is ook hierin geen verschil dan tellen de games. Laatste mogelijkheid: Beslissings wedstrijd De ontvangende club zorgt iedere wedstrijd-zondag voor nieuwe ballen Uniforme aanvangtijd: 11 uur, met uitloop tot 18 uur. Geen scheidsrechter aanwezig; deelnemers/sters tellen zelf. Op de door het kompetitiesekretariaat opgestelde en verspreide wedstrijdformulieren dient door de club de leider van het team te worden aangegeven. Deze leider is verantwoordelijk voor het doorgeven van de uitslagen aan het kompetitiesekretariaat. Deelnemers/sters dienen een half uur voor wedstrijdaanvang aanwezig te zijn. Zij krijgen nog persoonlijk bericht. FIETSCROSSCLUB_^FLYING_JUMpERS OOSTRUM" Op zondag 15 april a.s. wordt de eerste Oostrumse fietscross- wedstrijd van dit jaar gehouden. Deze wedstrijd is bedoeld voor niet-licentiehouders van 5 jaar en ouder. Deelnemers hoe ven dus niet persé lid van de club te zijn. Het gebruik van een veilige crossfiets en het dragen van een valhelm, handschoenen, lange broek en trui of shirt met lange mouwen is verplicht. Alle deelnemers worden verzocht tijdig aanwezig te zijn, de startkaarten moeten vóór 11.30 uur afgehaald zijn. Inschrijfgeld: 3,00 voor niet-leden en 2,00 voor leden. Terrein: nabij Binnenhof te Oostrum. Aanvang: 12.00 uur. Opgave is mogelijk tot en met vrijdag 13 april bij de navolgen de adressen: P. Sonnemans, Stationsweg 132, tel. 85995, R. KivitsHerenpasweg 2, tel. 83530. Door de medewerking van een groot aantal adverteerders en een klein groepje harde werkers is onze startheuvel voorzien van een verharding, zodat onze baan weer een stukje verder voltooid werd. Wij hopen voor iedereen weer op veel sport- en kijkple zier. De entreeprijs bedraagt slechts 1,00. 22 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 22