- Omdat deze groep jeugd veel belangstelling heeft voor muziek zal hieraan blijvend 't een en ander worden gedaan. - Het is niet de bedoeling dat er alléén muziek of disco-avon den georganiseerd worden vóór de jeugd. De leiding stelt zich voor om met name de jeugd zelf bij dit alles te betrekken en in te schakelen (b.v. eigen muziekprogramma's - eigen disc jockeys etc.) en ook andere aktiviteiten te organiseren op wensen en ideeën van de jeugd. - In de tienersoos zullen üitsluitend en alleen alcohol-vrije drankjes genuttigd kunnen worden. - Er zal streng op toegezien worden dat de tiener-bezoekers niet in de jongerensoos (vanaf 16 jr.) zullen komen. - Alhoewel de tienersoos bedoeld is voor de Oostrumse jeugd zal 't mogelijk zijn bij veel aktiviteiten vrienden of vriendin nen van elders mee te nemen. Het bestuur en de leiding hoopt op veel belangstelling en mede werking van de jeugd. Volgende week zal definitief medegedeeld worden of de opening op 7 april door kan gaan. Voor alle veilig heid nu toch reeds noteren.' Het voorlopige bestuur, -o—o—o—o—o—o-o-o—o-o-o-o—o—o-o-o-o-o—o—o—o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o— TONEELGROEP "DE VLASBLOEM" Toneelvriendende jaarlijkse ledenvergadering zal worden ge houden op donderdag 29 maart a.s., 's avonds om 20.30 uur in café van Dijk. Wij rekenen op Uw aller komst. Nieuwe leden, zowel mannen als vrouwen, zijn van harte welkom. Als je 16 jaar of ouder bent, kun je contact opnemen, bij één van de onderstaande personen. Ook kunt U onderstaande strook invullen en bij deze personen in de brievenbus deponeren, dan zijn wij gaarne bereid verdere inlichtingen te verschaffen. Contactadressen zijn: M. Tacken-KruysenMgr. Hanssenstraat 27, Oostrum, tel. 81740 A. Camps, v. Broekhuizenstraat 33, Oostrum, tel. 83614 A. Linders, Gildestraat 7, Oostrum, tel. 87033 Wil graag meer informatie over toneelspelen en over toneelgroep "DE VLASBLOEM" Naam: Adres Tel Leeftijd: 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8