20 mei Eerste H. Communie. 27 mei Maria-processie 2 juni Dorpstoernooi S.V.O. en feestavond. 2 juni Harmonie, oud papier ophalen. 3 juni Harmonie, deelname orkest aan het Peeltoernooi 3 juni Wielerronde T.W.C. Oostrum. 9 juni Schooljeugd Wielerronde. 9 juni Harmonie, play-in jeugdorkest te Merselo. 11 juni Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. 12 juni Openbare vergadering Werkcomité. 14 juni Harmonie, bestuursvergadering. 23 juni Feestdag Buurtvereniging "De Aide Beek". 24 juni Sacraments-processie 24 juni Acht van Oostrum T.W.C. Oostrum 40 - 80 - 150 km 30 juni H. Vormsel. 1 juli Fietscrosswedstrijd, Flying Jumpers. 3 juli Openbare vergadering Werkcomité. 7 juli Harmonie, oud papier ophalen. 12 juli Harmonie, bestuursvergadering. A.s. Woensdag 4 April, starten wij met het lente/Pasen project. De onderwerpen lente en Pasen, die beide inhouden - het nieuwe leven - komen in dit project allebei voor. Rond onderstaande punten willen we verschillende aktiviteiten houden (zoals versjes en liedjes aanleren, gesprekjes houden, verhaaltjes vertellen, werken, enz.). a. bomen (knopjes, blaadjes, bloesem); b. bloesem (nieuwe bloemen); c. planten (ontkiemen van zaad); d. benoemen van dieren; e. kuikentjes in de klas; f. het weer. N.a.v. deze punten zullen we in de klassen zaadjes laten ont kiemen (van b.v. sla, bloemen) en hebben we kuikentjes in de klas. We willen vragen of de kleuter plaatmateriaal over de len te en het Paasfeest verzamelen en dit later mee naar school ne men om het te verwerken in ons project. Het liedje dat we zeker aanleren: Piere wiere wiet wiet, vogeltje in het riet, vogeltje in de bomen, wil je even komen? Hier is lekker brood, water uit de sloot. Daarvan zul je groeien en daarvan word je groot. 4 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4