vriendschap door samenwerking HALLO LEDEN Zoals jullie allemaal al weten houden wij op zaterdag 31 maart onze jaarlijkse feestavond. Deze avond wordt gehouden in het parochiehuis. We beginnen om precies 20.00 uur, dus we hopen dat jullie er dan ook allemaal zijn. Om 19.00 uur hebben we nog eerst een H. Mis in de kerk. Deze H. Mis wordt opgedragen aan de overleden leden van onze buurtvereniging, aan Ide Min en aan Gerrit Reintjes. We hopen dat jullie allemaal komen. Groetjes en tot ziens. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA: 31 maart 5 april 6 april 7 april 8 april 9 april 9 april 10 april 12 april 12 april 15 april 19 april 23 april 28 en 29 april april 5 mei 6 mei 8 mei 10 mei 13 mei 19 mei Feestavond, Buurtver. "Vriendschap door Samenwerking" Bestuursvergadering S.V.O. afd. Voetbal. Zwemmen jeugd van 12 t/m 16 jaar, Buurtvereniging "De Aide Beek". Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, Mgr. Ronckentoernooi in Grevenbicht. Voorzittersvergadering Werkcomité Ouderavond, Eerste Communie. Modeshow Fashion House, O.V.B. en L.V.B. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. FietscrosswedstrijdFlying Jumpers. Harmonie, deelname enkele leden aan Open Dag van de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht. Harmonie, koffieconcert. Harmonie, solistenconcours van de federatie. Kindermiddag voor de kinderen van onze leden O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Gezinsfietstocht T.W.C. Oostrum. Openbare vergadering Werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Fietstocht Buurtvereniging "De Aide Beek". Harmonie, deelname Tamboerkorps aan festival Venray. 3 buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3