nieten van dit doelpunt want in de 22e minuut kon Bert (met na gels op zijn tenen) zijn come-back met een doelpunt bekronen, 4-3. Door de risico's, die door de Kronenbergse defensie werden genomen, kreeg Oostrum alle kansen om de voorsprong uit te bou wen. Zo kwam onze middenvoor en topscoorder van S.V. Oostrum tot twee maal toe alleen voor de keeper. Beide malen mocht hij 2 keer aanleggen en alle vier de keren lukte het hem niet om deze kansen in een doelpunt om te zetten. De reden voor het mis sen van deze kansen lag volgens hem in het feit, dat men het publiek tot de laatste minuut moet boeien en de overige spelers van S.V. Oostrum moeten een kans krijgen om topscoorder te wor den. In de 39e minuut werd het dus op Johns verzoek nog span nend toen Kronenberg na een misverstand in de Oostrumse defen sie de aansluiting weer wist te bewerkstelligen, 4-3. Ook een andere voorhoedespeler van Oostrum, geïnspireerd door John wist alleen voor de keeper te komen. Hij mocht maar één keer aanleg gen maar wist jammer genoeg niet te scoren. Zo wist Oostrum deze spannende wedstrijd in een dik verdiende en te laag uitgevallen overwinning om te zetten. K.K.K.K. G^F.C. 6_-_00STRUM_46 - 1 (4-0) Nadat we verleden week een punt hadden weten te bemachtigen, zijn we zondag weer doorgegaan waar we gebleven waren, met ver liezen. Deze keer moesten we daarvoor helemaal naar Grubben- vorst, waar het 6e met knikkende knieën (gezien de wedstrijd in Oostrum, uitslag 2-3) op ons stond te wachten. Eigenlijk zaten we allemaal in de wachtkamer en toen het van de tandarts en dokter bekende zoemertje ging, togen wij naar bui ten voor de aanvang van de eerste helft. Gelukkig voor mij vielen er in de eerste helft 4 doelpunten en Leo Wilms viel geblesseerd uit (ja, ja, Leo Wilms)anders had ik helemaal niks te schrijven gehad maar dat was het dan ook wel zo'n beetje. Voor ik met mijn verslag van de tweede helft begin, moet ik eerst even iets ophelderen. Mijn trouwe fans we ten natuurlijk al wat ik vergeten ben'. Juist ja, wie stond er in het doel? Dat was dit keer "good old" Hans Peeters en hij was deze keer veel meer "good" dan "old". De tweede helft verliep heel anders dan de eerste (anders zou den wij met 8-0 verloren hebben) en Oostrum begon waar G.F.C. bang voor was geweest n.l. te voetballen. En toen Jan Custers, Math Kessels kwam vervangen, waren de beste kansen duidelijk voor Oostrum, afgezien van enkele acties van G.F.C. waardoor ze enkele malen vrij voor Hans kwamen maar die vormden voor hem geen problemen. Een Oostrum-treffer hing dan ook in de lucht en 15

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15