komen konden de verslaggevers niet meer achterhalen. Uiteinde lijk was het Ton F. die in de laatste minuut van de wedstrijd de bal met zijn lichaam (al vallend) het doel in kon lopen. Eindstand dus 1-6. P.S. Aanstaande zondag treden we aan tegen Venray 7 (Thuis). Hopelijk nog meer publiek (gratis entree) en (weer) een overwin ning. Enkele huishoudelijke mededelingen: Rini Jansen laat zon dag weer een jaar achter zich, en Jabus zal dan zijn belofte na moeten komen, of wel R.T.S. W. 00STRUM_3_- KR0NENBERG_24_-_3_(2-1) Na de overwinning op kampioenskandidaat Meterik, moest Oostrum afgelopen zondag tegen een andere kampioenskandidaat aantreden. Ook de Kronenberg-reserves maken namelijk nog kans om naar de tweede klasse te promoveren, ook al konden ze dat deze zondag niet waar maken. In de beginfase was Kronenberg wel de gevaar lijkste ploeg maar Oostrum kon langzaam maar zeker het initia tief overnemen. Met goed opgezette aanvallen zocht Oostrum het doel van de tegenstander op maar de inzetten van o.a. Wiel Bovendeerdt konden niet omgezet worden in doelpunten. Kronen berg zocht het succes meer in lange ballen maar deze passes wa ren te onnauwkeurig om voor gevaar te zorgen. In de 25e minuut kwam Oostrum op een verdiende voorsprong toen John Wilmsen de Kronenbergse keeper wist te verschalken, 1-0. In de 31e minuut schoot (nou ja, schieten) deze speler weer op doel en het duur de tot in de 32e minuut voordat de bal erin gerold was, 2-0. Oostrum leek op rozen te zitten maar werd al voor de rust met de neus op de feiten gedrukt. Nadat een Kronenbergspeler wegens "kn.aoien" (blijkbaar niet op de boerenbruiloft geweest) 5 minu ten had kunnen rusten, kon Kronenberg in de 42e minuut de marge verkleinen. Uit een naar buitenspel riekende situatie kon Kro nenberg van dichtbij scoren, 2-1. Lichtelijk aangeslagen door deze ongelukkige tegentreffer en het geblesseerd uitvallen van onze voorstopper Peter, zocht Oostrum de kleedkamer op waar het moreel weer opgevijzeld werd door onze interim-coach Sjef. De tweede helft begon met een furieus Kronenberg maar dit werd al snel afgeremd door onze koningsschutterKronenberg had zich al bijna te pletter gelopen tegen onze defensie toen ze nog een keer terug moesten naar hun eigen helft. John had namelijk nog niet afgetrapt! Acht minuten na aanvang van de tweede helft kon Hub Emons eindelijk één van zijn schoten omzetten in een doel punt. Vanaf 30 meter liet hij de Kronenberg-doelman volledig kansloos en de marge van 2 doelpunten was er weer, 3-1. Kronen berg gooide nu alles op de aanval en in de 15e minuut konden zij via een kopbal weer inlopen, 3-2. Lang konden zij niet ge- 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14