speelde - aldus een objektieve toeschouwer die naast de an dere objektieve toeschouwer stond - te hard. Boekingen konden dan ook niet uitblijven maar het is niet belangrijk om te ver tellen wie ze kregen. Konkluderend kunnen we zeggen, de wed strijd was te hard maar ook zo'n wedstrijden moeten gewonnen worden om iets te bereiken. P.S. Huiskamervraag: In welk Venrays kerkdorp speelt de roman ANIMAL FARM van George Orwell. LOTTUM 3 - OOSTRUM 2 1-6 (rust 0-2) Doelpuntenmakers Oostrum: Twan Wilmsen 2 x Greg Wilmsen 2 x Huub v/d Water 1 x Ton Fleurkens 1 x Doelpuntenmaker Lottum Jep Beckers 1 x Toeschouwers: 37^ (waarvan 10% in bezit van 65+ pas) Na een pittige toespraak van onze trainer (of niet WC-ganger) betraden we vol vechtlust het veld. De omgeploegde opstelling bleek goed te functioneren (m.u.v. de laatste man-positie, die al snel hersteld werd). In het begin van de wedstrijd deden zich voor beide ploegen riante kansen voor. Zo ook een vrije trap voor Lottum, op de 16-meter lijn, die door onze uiterst goed geconcentreerde doelman over de zijlijn werd gewerkt. Maar het was Oostrum die de kansen beter benutte. Na 25 min. was het Jep V. die de bal uit een teruggelegde vrije trap tegen de Lottumse doelman aan schoot, deze bal werd echter niet goed opgeruimd, waarna Twan W. beter (met geluk) in schoot: 0-1. Enige tijd later was het wéér Twan W. die deze keer met een boog over de onder de lat staande doelman heenschoot: 0-2. De laatste aanval voor rust was voor Oostrum, die echter niet afgemaakt kon worden, omdat de scheidsrechter vond dat het tijd werd om thee te drinken. Vlak na rust was het Lottumspeler Jep B. die uit een buitenspelpositie scoorde: 1-2. Het doelpunt werd echter niet afgekeurd, want de op 40 meter afstand staande scheidsrechter meende het beter te kunnen zien. Na dit doelpunt bleef Lottum doorstormen, wat enige tijd later een strafschop opleverde, die bekeken langs-geschoten werd. Dit voorval was ge noeg om Oostrum weer wakker te schudden. Het was Greg W. die een laaggeplaatste voorzet intikte; 1-3, waarbij de doelman, staande tegenover onze doelman, kansloos was. Even later deed zich eenzelfde situatie voor, waarbij Greg W. weer het hoofd koel hield en scoorde: 1-4. Na deze come-back bleef Oostrum het initiatief nemen. Zo presteerde Greg W. het ook 2 meter voor het doel de bal over te schieten. Het vijfde doelpunt werd ge maakt door Huub v/d W. 1-5. Hoe dit doelpunt tot stand was ge- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13