OOSTRUM 3 - METERIK3-1 Omdat de zogenaamde 4 punten wedstrijd tegen Leunen verloren was, diende er afgelopen zondag iets te gebeuren tegen koploper Meterik, zodat men niet in direct degradatiegevaar zou belan den. Beide ploegen gingen furieus van start, waarbij Oostrum al meteen in staat was het middenveld te controleren, zodat het spel door deze formatie bepaald kon worden. Met Oostrum in de hoofdrol werd de toeschouwers een goede en boeiende wedstrijd geboden. In de 12e minuut resulteerde de aanvalsdrift in een 1-0 voorsprong toen John Wilmsen op aangeven van Wim van Dijk, onhoudbaar voor de Meterik-doelman in de korte hoek vanaf links inschoot. Zo volgden de goede aanvallen elkaar op. In de 35e minuut, na een voorzet van Gerrit Broeren op Wiel Boventeerd, die op zijn beurt Tonny Broeren op maat bediende, kon laatstge noemde 2-0 aan laten tekenen, met eveneens een onhoudbaar schot in dezelfde hoek, nu vanaf rechts in de lange. Meterik was ech ter nog geenszins verslagen en kwam in de 40e minuut terug met een verschrikkelijk hard schot, dat via de doelman in het doel belandde, 2-1. Ruststand. Na de rust was het weer Oostrum, dat het initiatief nam. De weinige toeschouwers kwamen andermaal volledig aan hun trek ken. Meterik kwam na rust niet meer goed in hun spel, zodat er voor het Oostrumse doel geen echt gevaarlijke situaties meer ontstonden. Veel anders was het voor het doel van Meterik ge steld, waar in de 56e minuut John Wilmsen wederom tot scoren kwam vanaf de rand van het 16 meter gebied, in de al eerder ge noemde hoek, ditmaal rechts van de keeper: 3-1. Dat Meterik niet meer doelpunten te verwerken kreeg, had men o.a. aan hun doel man en de lat te danken. Tien minuten voor het einde van de wedstrijd werd Meterik nog eenmaal gevaarlijk in het straf schopgebied. Nadat deze speler echter op correcte wijze werd afgestopt, bleven de gasten een strafschop claimen. Deze werd terecht niet toegekend waarna de rechtsback het dringend nodig vond de scheidsrechter voor een "niet slim dier" uit te moeten maken met als gevolg, dat Meterik de laatste fase met 10 man uit diende te spelen. Al met al een mooie wedstrijd waarin Oostrum de 2 verdiende pun ten thuis kon houden. HEGELS0M_6_-_00STRUM_42_-_2(1-1) Na een lange, na een heel lange periode, waarin wij alleen in oefenwedstrijden punten konden afpakken van onze tegenstanders, is het ons zondag uiteindelijk weer eens gelukt om weer 1 punt aan ons totaal te kunnen toevoegen. In alle vroegte togen wij, met als doelman dit keer Twan Claessen, naar Hegelsom. De kracht van dit Horster kerkdorp kenden wij nog uit de thuis- 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9