limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. fiets bij de Rabobank. Dames, die met de auto willen rijden of met iemand mee willen rijden, kunnen dit even doorgeven aan T. Cornelissen, tel. 80332. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar we de avond verder doorbrengen met kienen. Op 10 april geven de O.V.B. en L.V.B. in samenwerking met Fashion House (kleding en Nimco - schoenen) een modeshow. Dames, die interesse hebben om als model te showen, kunnen dit doorgeven aan één van de bestuursleden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames L.V.B. Woensdag 28 maart bedevaart naar St. Jozef in de Smakt. De H. Mis begint om 19.30 uur. Na de Eucharistieviering gaan we naar het pelgrimshuis waar mejElly Janssen aan de hand van dia's, de ervaringen over haar ontwikkelingsreis naar Zuid Afrika zal toelichten. Daarna zal er gediscussieerd worden over de samenstelling van het nieuwe jaarprogramma en hopen dat er door de leden véél ideeën naar voren gebracht zullen worden. We verwachten een grote opkomst. Op 10 april modeshow samen met de O.V.B. Er zijn nog enkele dames nodig, die willen showen (vooral de grote maten). Indien interesse graag een telefoontje naar mevr. D. Wolters, tel. 82129. Op 12 april jaarlijks uitstapje. Dit jaar bezoeken we de huis houdbeurs in Amsterdam. Vertrek om 8.30 uur bij parochiekerk. Bezoek aan beurs duurt +11.00 - 16.00 uur. Daarna gaan we di neren in Motel Nuland. De kosten van deze dag, all in zijn 42,00 als er 50 personen meegaan. Graag opgeven vóór 31 maart bij mevr. D. Wolters, tel. 82129. S.v.p. vóór 5 april storten op bankrekeningnummer 1400.93.613, t.n.v. L.V.B., M.L.W. Willems. Naam en adres s.v.p. duidelijk vermelden. Het bestuur. Het bestuur. 2 0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2